▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ ŚWIATEŁKO I
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWĘ ▃▅▆▇▒░✿◥◣ ZOSTAWIAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Dzień Dobry Synku, chociaż codziennie mam wyrzuty, dlaczego to ja się budzę,
a nie Ty.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Minionych wspomnień brak.
Pozostał tylko nikły ślad.
I tylko serce tak boli wciąż.
I pamięć wraca ciągle wstecz...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko Wiecznej Pamięci ....(*)
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Dla Ciebie Karolku
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
✬ *♥* ✬
Posyłam Światełka wraz z modlitwą
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Odszedłeś do krainy wolnej od chorób, nieszczęść, kłopotów i śmierci.
A ja tonę we łzach tęsknoty za Tobą Syneczku. Nie umiem żyć bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Jest taki ból,którego nic nie ukoi..jest taki strach,którego nikt nie
pokona..jest taki żal,który nigdy nie zniknie i taka tęsknota za Wami,która
na zawsze w nas pozostanie.Światełko dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc Karolku...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy może przyjdziecie.....jeśli nie to powiemy Wam
jak bardzo tęsknimy i myślimy o Was Kochani.....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tak pusto,tak smutno ... bez Ciebie......__ღ✿ღ___w pamięci i w
modlitwie...__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(*) ⋰⋱ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ⋰⋱ (*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko naszej wiecznej pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na ulicy pełnej szarych wspomnień wszystko wokół szare.Co się stało z
zielenią?Co się stało ze słońcem.Zniknęło.Odeszło razem z
Tobą.Światełko dla Ciebie Karolu.Odpoczywaj w pokoju..♡ ♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać(❤)(♥)(❤) nie ma
dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤)(♥)(❤)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.