Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS...
CZASAMI NIEWIDOCZNE DLA OKA...
JEDNAK WYCZUWALNE DLA SERCA...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mamuś ♥♥♥
Dobranoc moja Gwiazdeczko!
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,, Zabierz tę Duszę na łany zielone
Tam gdzie już tylko
radość i cisza
Gdzie
nic nie boli
I nie ma żalu za
utraconym rajem"
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy Kochani....bo przecież nie da sie zapomnieć, nie ma Was z nami,
lecz nikt nie zabije wspomnień....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamięć w tym zniczu niech nie zgaśnie na ziemi, Twój uśmiech Karolu
rozjaśnia całe niebo
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
((**)) Światełko pamięci ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku...; Jesteś w każdej minucie naszego
życia.. NA ZAWSZE ;
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Każdy Nasz dzień jest pamięcią,tęsknotą,żalem,cierpieniem,ciągłym
niedowierzaniem...Zniknąłeś nam z oczu,ale z naszych serc nigdy nie
znikniesz.... Niech pamięć o Tobie wiecznie trwa.(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
-:¦:-•♥• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •♥•-:¦:-
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niedzielny płomyczek mej pamięci z modlitwą...posyłam Ci Karolku do Nieba
bram.Spokojnego snu uśmiechnięty Chłopcze.(*)(*)(*)
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.♡
❤️ ♡ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM ♡ ❤️ ♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.