Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931141
Zapalone ponad rok temu
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak, tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Beata
.ღ .*⋘ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⋙*. ღ.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❀*¯*♥*¯*❀ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi wrześniowe już światełko....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿❤✿ Panie daj nam wiarę, że to ma sens...✿❤✿ I przekonaj, że tak musi być.....✿❤✿ Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,✿❤✿ niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....✿❤✿
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, MOŻNA ODEJŚĆ DALEKO, BY STALE BYĆ BLISKO..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Was było łatwo...zapomnieć bardzo trudno,wręcz niemożliwe.Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku zostawiam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
♥♥...."Bądź zawsze blisko Tych, których kochasz".... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Hanna T.
¸.✿“˜¨ PAMIĘTAM ¨˜“✿.¸
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Każdy dzień ...boli od nowa ! każdy promyk słońca ...przypomina szczęście ..niespełnionych marzeń stos....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Przyszła tak nagle, nieoczekiwanie, nieproszona, okrutna, niezważająca na nic, na nikogo, obojętna...Wszystko się zawaliło! Tak mocno serce zabolało. Złudzenie...że może nieprawda...na nic się zdało.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ڰۣڿ❤️ڰۣڿ Jaśniutką z głębi serca zapaloną Lampeczkę posyłam.... ڰۣڿ❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Mijają sekundy, dni, miesiące, lecz o tym nikt zapomnieć nie może, tak to się stało, że życie Cię za wcześnie zabrało i nikomu znaku nie dało....
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„... Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją...”
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
***************************** ***************************** Nie ma dotkliwszej boleści, niźli dni szczęścia wspominać o tych co na zawsze odeszli.
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc Synuś!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕°◕°☀ ◕°☀ ☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ ◕°☀ ☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ ◕°☀ ☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ ◕°☀
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,, Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego, że są...,,
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3134   3135   3136   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski