Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931925
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin
„Podaruj kropelkę nadziei Tym, którzy na nią czekają.Spraw, by przez łzy się śmiali Ci, którzy nic już nie mają…” Cichym szeptem mego serca zapalam jaśniutkie światełko...❤️
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Karolu
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Jedna chwila...i uśmiech powstaje. Jedna chwila...i radość znika. Jedna chwila...i wali się wszystko.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
I już smutek zostanie do końca i tęsknota co pali się skrycie. Bo bez tych naszych aniołków co byli nam najbliżsi. Dalej sami musimy kroczyć przez życie.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
..Już nigdy w przeszłość nie powróci, bo życia człowiek nie przywróci.. Tak smutno tu bez Ciebie.. .♥ ¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ " Bądź zawsze blisko Tych, których kochasz"
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błogą Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie, Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na dobranoc Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Choć nam bliskich śmierć zabiera pamięć o nich nie umiera. Na cmentarze przychodzimy nad grobami się modlimy Chociaż czerń i rozpacz minie pamięć o nich nie zaginie.¸❤`
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc moje Serce ukochane i utracone!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć...
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...tak bardzo tęsknimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama .Łukasza Młot
Jesień w sercu jesień w duszy, bo wspomnienia powracają. Bólu nic już nie zagłuszy nawet lata co mijają.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI I PAMIĘCI POSYŁAMY DLA CIEBIE. (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...... Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne słoneczne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam Karolkowi,światełko mej pamięci...na Świąteczny dzień.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3101   3102   3103   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski