„Podaruj kropelkę nadziei Tym, którzy na nią czekają.Spraw, by przez łzy
się śmiali Ci, którzy nic już nie mają…” Cichym szeptem mego serca
zapalam jaśniutkie światełko...❤️
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Karolu
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Jedna chwila...i uśmiech powstaje. Jedna chwila...i radość znika. Jedna
chwila...i wali się wszystko.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
I już smutek zostanie do końca i tęsknota co pali się skrycie.
Bo bez tych naszych aniołków co byli nam najbliżsi.
Dalej sami musimy kroczyć przez życie.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
..Już nigdy w przeszłość nie powróci,
bo życia człowiek nie przywróci..
Tak smutno tu bez Ciebie..
.♥ ¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀♥
" Bądź zawsze blisko
Tych, których kochasz"
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją,
Koi żal straszny tą błogą Nadzieją,
Że rozłączonych, na czas krótki może,
Połączysz u siebie, Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na dobranoc Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Choć nam bliskich śmierć zabiera
pamięć o nich nie umiera.
Na cmentarze przychodzimy
nad grobami się modlimy
Chociaż czerń i rozpacz minie
pamięć o nich nie zaginie.¸❤`
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc moje Serce ukochane i utracone!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak, tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć...
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...tak bardzo tęsknimy Aniołki
Ukochane
Zgłoś SPAM
mama .Łukasza Młot
Jesień w sercu jesień w duszy, bo wspomnienia powracają. Bólu nic już nie
zagłuszy nawet lata co mijają.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI I PAMIĘCI POSYŁAMY DLA CIEBIE. (+)
(+)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.