Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931957
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin
Za oknami szaro i deszcz...a więc zapalam pełne smutku światełko ♨ ... i Anioły też płaczą za Wami Karolku... ♨ ♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, CI CO ODCHODZĄ WCIĄŻ Z NAMI SĄ, CZUJESZ ICH POMOC, GDY JEST ŹLE...z"
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
To nie deszcz , to łzy mo­je gaszą świece to łzy mo­je ka­pią na Twoją mogiłę. To ja tak żałos­nym mówię głosem że tak bar­dzo Ciebie kocham. To nie pękł szkla­ny znicz to pękło moje serce.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.” ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok, nie ma Ich i serca Ich nie biją już, a cisza szepcze, że Oni żyją nadal...zasłuchajmy się w ciszę może usłyszymy znajomy głos....
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry za rano i już Dobranoc Synku. Dzień leci za dniem.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
** PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKO ZOSTAWIAM **
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci Karolku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ NIEGASNĄCE ღ ŚWIATEŁKO ღ NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
•۞•°*”˜ ˜”*°•۞• ``ŚWIATEŁKO`` ````PAMIĘCI``` •۞•°*”˜ ˜”*°•۞•
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniak
W rozpaczy ... Serce pęka, Żal ogarnia duszę, Pustki w domu, Pustki w sercu, Pustki w życiu.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Boże,skoro zabierasz nam Tych,co nad życie kochamy i żyć każesz z krwawą w sercu raną, daj nam siły ten krzyż dźwigać - błagamy Ciebie..Daj też wiarę,że kiedyś połączysz nas wszystkich w Niebie...(✬)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Karolku!Dla Ciebie zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci i z modlitwą...do bram Nieba Ci ślę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
NAJPIĘKNIEJSZA JEST PAMIĘĆ... KTÓRA W SERCU ZOSTAJE .
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie KAROLKU Kochany...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3100   3101   3102   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski