Za oknami szaro i deszcz...a więc zapalam pełne smutku światełko ♨ ... i
Anioły też płaczą za Wami Karolku... ♨ ♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, CI CO ODCHODZĄ WCIĄŻ Z NAMI SĄ, CZUJESZ ICH POMOC, GDY JEST
ŹLE...z"
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
To nie deszcz , to łzy moje gaszą świece to łzy moje kapią na Twoją
mogiłę. To ja tak żałosnym mówię głosem że tak bardzo Ciebie kocham.
To nie pękł szklany znicz to pękło moje serce.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą.”
ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok, nie ma Ich i serca Ich nie biją już, a cisza szepcze,
że Oni żyją nadal...zasłuchajmy się w ciszę może usłyszymy znajomy
głos....
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry za rano i już Dobranoc Synku. Dzień leci za dniem.
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniak
W rozpaczy ... Serce pęka, Żal ogarnia duszę, Pustki w domu, Pustki w sercu,
Pustki w życiu.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Boże,skoro zabierasz nam Tych,co nad życie kochamy i żyć każesz z
krwawą w sercu raną, daj nam siły ten krzyż dźwigać - błagamy Ciebie..Daj
też wiarę,że kiedyś połączysz nas wszystkich w Niebie...(✬)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Karolku!Dla Ciebie zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci i z
modlitwą...do bram Nieba Ci ślę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
NAJPIĘKNIEJSZA JEST PAMIĘĆ...
KTÓRA W SERCU ZOSTAJE .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.