"Chcę do Ciebie, nic więcej, chcę usiąść i słuchać, by blisko.
Chcę do Ciebie, nic więcej, to dużo i mało i wszystko..."
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
WCZORAJSZE I DZISIEJSZE
ŚWIATEŁKO NIECH PŁONIE****
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡°
** W PAMIĘCI I MODLITWIE, JESTEŚ ANIOŁKU KAŻDEGO DNIA**
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w
którym się spotkamy..........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„W milionach światełek ziemskich zniczy,są nasze myśli - o Was
kochani.Widzimy znowu Wasze oblicza...nie zmienione wcale - w niebiosach
otchłani..”♨ Jaśniutkie światełko posyłam do Ciebie ♨
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
WITAJ KAROLKU... SMUTNO... I tylko serce tak boli wciąż,
a pamięć wraca ciągle wstecz... ☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniak
Światełko na dzisiejszy dzień dla Ciebie[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest czas ciszy jest czas bólu i smutku.
Jest też czas wdzięcznych wspomnień.
A tęsknota za Tobą i pamięć o Tobie pozostaje Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc Synku!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Śmierć przychodzi i nie pyta, czy może. ???
A powinna, powinna .....(*)
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jedna po drugiej wracają rzeczy, ale nie są już takie jak dawniej...z
nieobecności, której doświadczamy nie możemy się '' otrząsnąć
'' ... Jesteście z nami zawsze , cokolwiek robimy....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Sobotnie światełko dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.•*✿*•. JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•*✿*•.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
To nie tak miało być... Świat miał być piękny i pełen Waszego Życia ...
A zostaliśmy samotni w obliczu nieszczęścia, którego nie sposób
udźwignąć ludzkimi siłami
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.