Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932434
Zapalone ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Karolu. Trwamy , pamiętamy ido serca przytulamy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Nie mogę wejść w "kondolencję "nie wiem co się stało?
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Jest taki ból, Którego nic nie ukoi… Jest taki strach, Którego nic nie pokona… Jest taki żal, Który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, Która już zawsze zostanie…"
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
(❤) (❤) (❤)(❤) (❤) (❤) \\\"CI , KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ NIGDY ! BO MIŁOŚĆ TO NIEŚMIERTELNOŚĆ \\\"
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się Karolku za Ciebie,by PAN Cię przyjął szybko...do Swego wielkiego Królestwa w Niebie.Mam nadzieję,że się kiedyś spotkamy...ja w to bardzo wierzę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
இڿڰۣ KAROLU POSYŁAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Karolku...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca !!! Tęsknota z bólem idą w parze,a my mamy nadzieje,że kiedyś będziemy razem...[۩] [۩] Modlitwa i Światełko Pamięci [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nic nie jest niedostępne dla nieśmiertelnych.” Horacy _ ❤️ _Światełko zapalone pamięcią z mego serca posyłam Karolku do Ciebie_ ❤️ _
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
"To nie był czas, to nie była pora."Śpij spokojnie[*]
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜     ◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Złoży kwiat, powie „kocham cię synku i tak bardzo tęsknię” Obróci się. Odejdzie-, bo nie może nic więcej.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
♥•I nagle taka cisza, Już nic... Nie ma już nic...Karolku .
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Twojej pamięci Karolku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...[*]...dla Ciebie KAROLKU na dzisiaj i dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko nieustającej pamięci dla Ciebie Karolu w kolejny niesłychanie bolesny dzień.
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3088   3089   3090   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski