Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932459
Zapalone ponad rok temu
Hanna T.
Karolu, niech Światłość Wiekuista zawsze Ci świeci (*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Moje smutne światełko dla Ciebie Karolu w Dniu Dziecka Utraconego.
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Noszę Twe serce z sobą - noszę je w moim sercu.Nigdy się z nim nie rozstaję - gdzie idę Ty idziesz ze mną;
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] dziś 15 październik. dzień dziecka utraconego. śpijcie spokojnie aniołki nasze
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolku,Synku Mamuni Utracony...dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Nasze Dzieci odeszły w różnym wieku i z różnych powodów A w naszych sercach zapanowała cmentarna cisza.... (*)(*)(*) DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO (*)(*)(*) Światełko, pamięć i modlitwa Karolku Kochany
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dzień dobry Karolku!Jesienny płomyczek mej pamięci,posyłam Ci do samego Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
NAJBARDZIEJ BOLI TO, ŻE IDZIEMY W TE SAME MIEJSCA, BEZ TYCH SAMYCH LUDZI...
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO NA DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO.KOCHANY KAROLKU
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
(*)(*)(*) ANIOŁKU, ZAWSZE JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE**** POKÓJ TWEJ DUSZY **** ŚPIJ I ŚNIJ W POKOJU WIECZNEJ CISZY *** (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
.☆.•* Stracić kogoś... To tak jakby zgasić Słońce na niebie Cały świat oblec w czarną szatę A to co kolorowe schować gdzieś głęboko ☆.•*
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Aniele pamiętam...
Zgłoś SPAM
Anna
Pamiętamy,modlimy się ........
Zgłoś SPAM
Mama Tymka Masson
na dobranoc, dla Karolka...
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO`PAMIĘCI NA DZISIAJ I JUTRZEJSZY __❤____ DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO__❤____ __❤____KAROLKU ____❤__
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3087   3088   3089   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski