Wyzwolony z bólu i cierpienia, zostawiłeś w słowach zaklęte marzenia.
O przyjażni prawdziwej, o matce szczęśliwej.
Zapędzeni w codziennej gonitwie, teraz My, Ciebie
prosimy o słowo w modlitwie.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Każdy dzień różni się tylko datą... myśli ,smutek ,ból i tęsknota w
sercu zawsze ta sama.. .Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością... A
światło niech Ci świeci.. Zostawiam modlitwę i moją pamięć
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski
I cząstka Ciebie umiera z Nim..
I pustka wokół i nicość wszystkim,
Struna rozpaczy gdzieś w głębi drży.
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
..Pamiętamy...:"(
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
**❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wyciągamy do Was Kochani dłonie, a w nich skulone serduszka nasze, abyście
poczuli jak tęsknimy w tej chwili, jak chcemy byśmy razem już byli....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
ŻYJESZ W NASZYCH SERCACH
****************************
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Karolu zapalam światełko za wszystkie nieobecne dni.
Myślami sercem i modlitwą zawsze jestem z Wami kochane Dzieci :((*)(*)(*)
Mamusi dziękuje za pamięć.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Pamiętam.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤Czym jest wspomnienie.Tym co odeszło.Łzą która liczy czas
miniony.Szczęściem ukrytym głęboko w sercu.I tym co w nas pozostało.Czym
jest wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem❤❤
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
** MODLITWA I ŚWIATEŁKO **
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy Na wieki...Modlitwa i jaśniutkie światełko naszej pamięci dla Ciebie
Karolku (+) (+)
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨KAROLKU¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć nas doświadcza bardzo boleśnie...zabiera nam Tych,których
najbardziej kochamy...zdecydowanie za wcześnie.Zapalam Ci płomyczek mej
pamięci i z modlitwą w Twej intencji...do Nieba bram ślę.(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...Serce tak boli
zaszyte milczeniem,
słone od łez ...[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Już nic nie będzie takie samo...
Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur
Już nic nie będzie takie samo...
Bo przecież nie ma Ciebie ,wśród nas...
˜ •*”˜.•* ”˜_˜”*•.˜”*•.˜
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.