Cicho przerwany rozdzial życia i brak szansy na jego wznowienie...napawa
smutkiem, rozpaczą....jest tylko cudownym wspomnieniem...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko i modlitwę zostawiam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Anioły nie odchodzą...Anioły wracają do Nieba.
Cieplutkie , niedzielne światełko dla Ciebie Aniele.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Płyną łzy...
Pierwsza łza żalu...
Druga łza bezradności...
Trzecia łza samotności...
Czwarta wyciekła
z pękniętego serca.
Z piątą popłynęły marzenia.."
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Płyną łzy...
Pierwsza łza żalu...
Druga łza bezradności...
Trzecia łza samotności...
Czwarta wyciekła
z pękniętego serca.
Z piątą popłynęły marzenia.."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutno Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
...Aniołku
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
Zapalam światełko Pamięci,
a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce
Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości!
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Nasz świat bez Was traci sens,
nasze życie wciąż jest pełne łez...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●•●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●•
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO POŁĄCZONE Z MODLITWA I NASZĄ PAMIĘCIĄ POSYŁAMY (+)
(+)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.