Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932598
Zapalone ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
{***}
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
**❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cicho przerwany rozdzial życia i brak szansy na jego wznowienie...napawa smutkiem, rozpaczą....jest tylko cudownym wspomnieniem...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko i modlitwę zostawiam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Anioły nie odchodzą...Anioły wracają do Nieba. Cieplutkie , niedzielne światełko dla Ciebie Aniele.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Płyną łzy... Pierwsza łza żalu... Druga łza bezradności... Trzecia łza samotności... Czwarta wyciekła z pękniętego serca. Z piątą popłynęły marzenia.."
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Płyną łzy... Pierwsza łza żalu... Druga łza bezradności... Trzecia łza samotności... Czwarta wyciekła z pękniętego serca. Z piątą popłynęły marzenia.."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutno Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
...Aniołku ¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯ Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości!
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●•●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO POŁĄCZONE Z MODLITWA I NASZĄ PAMIĘCIĄ POSYŁAMY (+) (+)
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
KAROLKOWI...ŚWIATEŁKA ((*)) PAMIĘĆ ((*)) MODLITWA((*))...ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿ Serce nasze - tęskni i nadziei rwie się nić. Chociaż smutne są wspomnienia?. Dla tych wspomnień - warto żyć!.✿
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
(¯`•♥•´¯)ŚWIATEŁKO I MODLITWA...(¯`•♥•´¯)
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
,Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają” Światełka pamięci(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Cisza..Już nie ma nic...Pozostał ból przerażający...I mokre nadzieje...Umarłe łzy..I wszędobylski smutek...Pozostała Tęsknota i światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to,co straciliśmy...♥ † † ♥ † † ♥
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
☀◕° KAROLKU ◕°☀ ___JEST TAKA CIERPIENIA GRANICA ,ZA KTÓRĄ SIĘ UŚMIECH POGODNY ZACZYNA.____ /CZESŁAW MIŁOSZ / CZY KIEDYŚ TA GRANICA NADEJDZIE?....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
°●°. ║║(¯`v´¯) ..°●°. ║║*•¸.¸•*ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ╬╬══════════════dla CIEBIE ╬╬══════════ ..°●°...°●°.
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3082   3083   3084   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski