Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932638
Zapalone ponad rok temu
Hanna T.
Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
°¤¸♥¸¤°°ANIOŁECZKU°¤¸♥¸¤°° ____CZĘSTO W NOCY, PŁACZĄ LUDZIE,KTÓRYM UŚMIECH Z TWARZY NIE ZNIKA W DZIEŃ.____
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
każdy dzień ...boli od nowa ! każdy promyk słońca ...przypomina szczęście !
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ANIOŁECZKU DLA CIEBIE ........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
●♥♥♥● Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą ●♥♥♥● Światełko i modlitwę zostawiamy ●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Karolku...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Gdy stoję w oknie widzę Cię tam daleko na niebie...Pozostały dla Ciebie tylko niebieskie łąki Niebieskie pola, wzgórza i lasy...Gdzie żyjesz już od lat.” ♨ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM ♨
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ** ANIOŁKU ** Jesteś już po drugiej stronie Życia.., Zgasło życie.., Jak świeca zdmuchnięta przez wiatr.., Nie ma Cię wśród nas.., P A M I Ę T A M **** ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalone znicze wspomnienia przywołują,w naszych sercach Wasze Dusze ...nadal żyją.Zapalam Ci Karolku,światełko mej pamięci...niech nigdy nie zgaśnie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Serca nasze nieutulone w żalu nigdy tęsknić nie przestaną, nigdy nie pojmą dlaczego tak się stało, krwawić będą aż kres naszej drogi nadejdzie...Ukochani
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Karolu
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Słowa miłości, nadziei zdławiła noc głuchoniema....Kochać to znaczy przytulić, zobaczyć a Ciebie Karolu nie ma....wciąż nie ma....
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało.
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszli bliscy w nieznaną dal zginęły marzenia, cichutkie szepty przytłumił wiatr. Wracają do nas wspomnienia zmienione nieco przez upływający czas . Moja pamięć Tobie jest wieczna.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Oni nadal w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal Ich obecność czujemy..." Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę” Walter Flex
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc kochanie moje!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3081   3082   3083   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski