Spadła kropla łzy do środka,
nietypowo, bo na SERCE.
A gdy ono ją poczuło,
zapłakało jeszcze więcej..
Bo choć krople łez podobne,
to ta jedna wyjątkowa
w sobie piękny sekret chowa
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu*
*Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie*
*Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?*
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Jaśniutka lampeczka
{***}
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
Nasz każdy dzień jest pamięcią, tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym
niedowierzaniem...Światełko na dobranoc.
Mieliśmy Was....zapomnieć sie nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień....więc mówimy do zobaczenia Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLU
♥♥Otulamy Ciebie pamięcią naszych serc♥♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Żeby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać.
Czasami na długo, ale przecież nigdy na zawsze..."
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Karolu. Słów tak mało, tęsknoty tak wiele,♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wraz z Tobą odeszła część tego świata...Odeszła radość, szczęście i
kawałek historii, Nic nie wytłumaczy naszego smutku..Bo nikt nam Ciebie nie
zastąpi!❤ Światełko Pamięci okryte ciepłą modlitwą ❤
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.