Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932573
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niedzielny płomyczek pamięci zapalam i ślę do Ciebie Karolku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
istnieje ból gorszy niż łzy to ciężar,który się nosi aż do śmierci, wstrząs który nie mija , po śmierci własnego dziecka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
...jak łza spod rzęs, wypłakana skrycie tak śmierć ma sens i ma sens życie...Płomyczek niedzielnej Lampeczki otulony moją pamięcią posyłam do Ciebie Karolku ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Wstało słońce. Dzień Dobry Synku!
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Kolejna niedziela Syneczku!
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc Synuś!
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart.
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
Światełko Pamięci(*)
Zgłoś SPAM
**❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, i pogodzić się z tym nie możemy, że Bóg tak chciał....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Wicher zdmuchnął ciepły płomień Pogrążając rzeczywistość w zimnej ciemności Lecz nie zagasił płomienia Który ciągle świeci w moim sercu Kiedyś ten płomień Przyniosę do Ciebie . (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota, wypływająca z miłości..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇.....[*][*][*]..... Modlitwa i Światełko Pamięci.....[*][*][*].....▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W kolejny dzień rozpaczy Karolku kochany...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Najpiękniejsza jest pamięć , która w sercu zostaje.Karolu...♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWCZA
** MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Sobotnie smutne światełko dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W pustym pokoju pali się lampka.Wspomnień ogarek wiążący czas.Jeszcze niedawno był tu ktoś.Lecz teraz pustka.Wasz płomyk zgasł Kochane Aniołki.Jaśniutką Lampeczkę od serca Tobie zapalam...ღ ❤️ ღ 
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Weekendowe jesienne światełko,posyłam Ci Karolku. z modlitwą...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3083   3084   3085   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski