Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932861
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba ...aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Szybko mijają szczęśliwe dni, potem o nich się tylko śni i myślą się do nich wraca. I wtedy w oku błyśnie łza i serce będzie łkało. ♡♨♡ Jaśniutka Lampeczka z głębi serca dla Ciebie.♡♨♡ 
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
╰ ╯◈╰ ╯◈╰ ╯◈╰ ╯◈╰ ╯◈ ◈◈◈◈◈◈◈◈◈ Śmierć, to słowo, które bolesny cios zadaje kończy się życie kończy się świat... tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad. ◈╰ ╯◈╰ ╯◈╰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...i wciąż te łzy,które tak gorzko płyną...w czekaniu...we wspomnieniach...w marzeniach co było i co mogło być...KAROLKU najjaśniejsze lampeczki wysyłam Tobie do samego Niebia...[*]...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Aniele
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ MODLITWĘ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ZOSTAWIAM ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ODPOCZYWAJCIE ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
¸.•♥ BOŻE •.¸¸.•` MIŁOSIERNY PANIE ♥¸.•´ ¸.•´¨) DAJ DUSZOM «´¨ •.¸¸.•´¨`»♥ MIEJSCE (¸.•`´ ♥ ``•.¸) W NIEBIE
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Być nie znaczy żyć... Być to pozostawić... coś w sercach marzeniach, wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Karolu . Rozłąka jest naszym losem . Spotkanie naszą nadzieją. Czekaj tam na nas ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
❤ * ❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość? przecież sama Wasza obecność uszczęśliwiłaby nasze serca...pozostało tylko czekanie...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
\"Ci, co odchodzą, wciąż z nami są. Patrzą z miłością na nasze dni. Czasami śmieją się przez łzy.\"
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥KAROLU♥ „....Gdzieś, tam, gdziekolwiek to jest, Trafić chcę, choć nadziei wciąż mniej. Gdzieś, tam, gdzie drugi jest brzeg, Znajdę Cię, choćbyś nawet się ukrył na serca dnie. „
Zgłoś SPAM
Beata.
☆•*'¯*•.☆ •♥• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •♥• ☆•*'¯*•.☆
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Najpiękniejsza jest pamięć o Tobie, która w sercu została… (**)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
˜”*°•°*”˜ KAROLU ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ˜”*°•°*”˜
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3077   3078   3079   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski