Dawno powiędły kwiaty
na Twoim zimnym grobie
a Rodzice zakwitają sercem,
kwilą cichutko sobie,
daremnie szukają
niewyjaśnionego...
dlaczego? Karolku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy...bo nie ma Was ,a jesteście...w sercach,myślach,wspomnieniach...i
choć to za mało,nie można cofnąć śmierci(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
..tylko smutek...tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ...ze wzrokiem pełnym
tęsknoty...... ░⋱(❤)⋰░ Moja modlitwa i promyczki do nieba
░⋱(❤)⋰░ Bądź szczęśliwy u boku Pana ░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cicho drzewa szumcie,dzieci nam nie budżcie, niech Ich dusza szczęśliwa u
Boga odpoczywa.Światełko na dobranoc posyłam (+) (+)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
Do końca dni w Naszej pamięci... [*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Czym jest życie...
tak kruche i bezbronne...
Gaśnie czasem szybciej ,
niż świecy płomień..
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
✽ ✿ ✽ DLA CIEBIE KAROLKU NASZA PAMIĘĆ, MODLITWA I ŚWIATEŁKO ✽ ✿
✽
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
Bez Ciebie usycha dusza -
bez Ciebie fałszują ptaki-
bez Ciebie bledsze wszystko-
bez Ciebie Ja inna zgaszona..
bez Ciebie Ja-jakby Mnie nie było...
♥.•*✬ANIOŁECZKU........
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
*♥´¨)
¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨)
(¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.-
NA ZAWSZE
W NASZYCH SERCACH
W NASZEJ PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku kochany ,
Jaśniuteńkie światełko do samego nieba
na dzisiejszy dzień...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią Im się płaci..smutny
rachunek nie zna dnia,by ktoś wieczniści swej nie stracił.Zapalam Ci Karolku,
płomyczek,by Cię prowadził przez wieczne życie.(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Światełko pamięci
i modlitwa na dzisiaj((*))
dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
*• .¸♥¸.•* • .¸♥¸.•* • .¸♥¸.•*
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Czasami w tej krainie
Przepiękne wizje tworzymy.
Tam przebywamy z Tymi,
O których tylko marzymy......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.