Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932838
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam Ci Karolku,już o tej porze płomyczek,bo bardzo pochmurny dziś dzień...Spokojnego snu Chłopcze.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
Zapalamy światełko żeby na Twojej wiecznej drodze zawsze było jasno i niech jest ono znakiem Naszej pamięci o Tobie (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡°             Nadzieja i wątpliwość na przemian serce miota... i pozostało nam tylko wspomnienie i tęsknota... ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡°
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
życie to tylko chwila jak przez sito sączą się puste bez Ciebie dni, zastygają w bezruchu krople tamtych chwil... co jak bańka mydlana, pryska co dnia, staram się chwytać je w dłonie
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Tęsknota za Człowiekiem to najgorsza kara jaką można dostać od życia ....." ................._____ღ✿ღ___ Modlitwa i Światełko Pamięci______ღ✿ღ____................
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Nie ma już słów...zapadły w przepaść. Nie ma już melodii...ugrzęzła w gardle. Nie ma już słońca...wyblakło na niebie. Nie ma już Ciebie Karolu...reszta nie ma znaczenia.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci na ten dzisiejszy jesienny dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Jesiennie,szaro,smutno...okrutnie...poranne światełko Karolku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
SŁOŃCE ZGASŁO, GDY DZIEŃ JESZCZE TRWAŁ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zabrali mi słonce... Tak radosne i tak gorące... Zabrali mi słońce i poznali z nocą.. Proszę powiedz Panie po co? ░░ ♡ ❤️ ♡ ŚWIATEŁKO ZAPALAM , PAMIĘTAM. ♡ ❤️ ♡ ░░
Zgłoś SPAM
♥ Mamuś ♥
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:-A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tęsknota oświetlana blaskiem nadziei. Ona rozpala w sercu ten ogień który płomieniem się tli. Ona dusi we mnie gorycz i nie pozostawia nic. Pozostawia pustkę i zerwaną nić.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI, TAK SZYBKO ODCHODZĄ!!!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3078   3079   3080   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski