KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
97885
Zapalone w wrześniu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia wracają jak ptaki do gniazd...znów serce wzruszają obrazy sprzed lat...wyrywa się z piersi ciche westchnienie...a w duszy się miota milczące cierpienie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WSPOMNIENIE, to ostatnie co pozostaje, kiedy kogoś zabraknie. (*) .Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko nadziei,które płonie. Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam modlitwę...❤️⭐☘️⭐❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas...żaden czas nie pomoże, nie ulży w cierpieniu, nie ukoi bólu i tęsknoty okrutnej...jasne światełko i ciepłe myśli dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
✬__✬ ◕✬°___✬ Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. Dobry Boże czy już zawsze przyjdzie nam żyć w takim smutku? Pociesz nasze strapione serca i daj wiarę, że ta śmierć miała sens… ✬__✬ ◕✬°___✬
Zgłoś SPAM
Mama
✬__✬ ◕✬°___✬ Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. Dobry Boże czy już zawsze przyjdzie nam żyć w takim smutku? Pociesz nasze strapione serca i daj wiarę, że ta śmierć miała sens… ✬__✬ ◕✬°___✬
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało serce - TĘSKNIĘ... Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia. Światełko pamięci i codzienna modlitwa.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani...serca nasze zawsze z Wami, Jesteście nam modlitwą, promykiem światła i wspomnieniami...codzienną myślą, naszą łzą cichą, smutkiem w dzień, a w nocy wymarzonym snem...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥ - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Ciebie .❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"✨✨✨… Pozostaje nie tylko ból, żal i tęsknota za tymi którzy odeszli tam gdzie i my też odejdziemy, pozostają miłe wspomnienia wspólnej radości...” ✨✨✨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie, lecz płomyk pamięci tlić się zawsze będzie, na zawsze pamiętam Kochani.....
Zgłoś SPAM
j
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam.★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
Mama
"-:¦:-_____❤️☀◊☀❤️_____-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę Wam zostawiam-:¦:-______❤️☀◊☀❤️_____-:¦:-"
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   66   67   68   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020