Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam pozostała
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.❤️ Weekendowe Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu. ❤️.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️
☘️♨♨️♨ ☘️ Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią
im się płaci., spoczywaj w pokoju wiecznym..Pamiętam Wiesiu
...☘️♨♨️♨ ☘️ ❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą, a
jutro...otwieramy oczy, nie ma Was i znów to ukłucie serca, szukamy, a Was nie
ma, jest tylko Wasz obraz wyryty w naszych sercach Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą, a
jutro...otwieramy oczy, nie ma Was i znów to ukłucie serca, szukamy, a Was nie
ma, jest tylko Wasz obraz wyryty w naszych sercach Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama
✬ *♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ *♥* ✬
Gdzie są Skarby nasze tam i będą serca nasze
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. -
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam...❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani..
Zgłoś SPAM
Mama
(¯`·.¸❤️`¯)...I tylko Anioł na mogile, Czuwa i strzeże, bo Bóg tak
chciał, Każdy przystanie tu na chwilę, Przy grobie w smutku będzie trwał…
(¯`·.¸❤️`¯)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Już wrześniowa pamięć Wiesiuniu...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ ✿•*´¯`✿•*´¯`✿.. ♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne
ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a
dalej,...dalej jest życie. Pamiętam...♨❤️♨
..✿•*´¯`✿•*´¯`✿ ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre
myśli...Bądźcie szczęśliwi Kochani, tak bardzo za Wami tęsknimy
Zgłoś SPAM
Mama
* ☘️ * ⭐ * ☘️ * ⭐ * ☘️
Zapalam znicz pamięci dla Tych, co nas opuścili.
Dla Tych, co naszym szczęściem i radością byli.
☘️ * ⭐ * ☘️ * ⭐ * ☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko.-ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ-.Śpij spokojnie Wiesiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.