W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy, łzy niczym kamienie
spowalniają bieg każdego dnia, z wielkim bólem wciąż krzyczymy tak bardzo
nam Was Kochani brak...
Zgłoś SPAM
Mama
♨️❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni
naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.-❤️-. Niedzielne Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na
myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.....❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie
tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem ścieżek
powszedniość bo ona trwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ• Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ci co odchodzą wciąż z nami są i żyją sobie obok nas... Patrzą z
miłością na nasze dni... Czasem się śmieją przez łzy.. Deszczowe
światełko pamięci i zadumy... R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście Kochani, zawsze Wasza część jest w sercach
naszych...sercach które Was tak bardzo kochają....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI.
♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️"Ci których kochamy nie umierają nigdy,bo
miłość to nieśmiertelność."..❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️"Ci których kochamy nie umierają nigdy,bo
miłość to nieśmiertelność."..❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiem, że tu Jesteś… Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja
wciąż czuję w domu, w lesie, w mieście. Jakby koło mnie Twoje serce
biło…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie Janku bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę, Kochani....❤️⭐☘️⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.