;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze życie zostało zamknięte jak książka, którą czytaliśmy...biorąc
ją do ręki nie możemy znależć strony, na której skończyliśmy...sen to
czy jawa? Aniołki Ukochane..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama
"❀•*♨️❤️❀ *`•`* ❀❤️♨️*•❀ ...Najlepszym
pamiętnikiem ... jest serce ...Ono pamięta o tych, którzy są godni
pamięci"... Śpij spokojnie mój Aniołeczku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba....Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni ich
istnienia..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas nie leczy ran, bólu nie zmniejsza.... Pustka po Was jest wciąż taka
sama..... Tęsknota - z każdym dniem większa......
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
***** ❤️+❤️+❤️+❤️+❤️ Boże ,zabierasz Tych, których
kochamy, A nam zostawiasz krwawiące rany. ❤️+❤️+❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie; __
Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze chcemy iść w Waszą stronę, bo cierpimy, gdy nasze serca są
oddalone...swoją wędrówkę możemy zakończyć, gdy uda nam się
połączyć...do spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pełno nas,a jakby nikogo nie było,jedną malutką duszą tak wiele ubyło;
- Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w
niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.