KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
97873
Zapalone w wrześniu
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; _ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; _ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze życie zostało zamknięte jak książka, którą czytaliśmy...biorąc ją do ręki nie możemy znależć strony, na której skończyliśmy...sen to czy jawa? Aniołki Ukochane..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama
"❀•*♨️❤️❀ *`•`* ❀❤️♨️*•❀ ...Najlepszym pamiętnikiem ... jest serce ...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci"... Śpij spokojnie mój Aniołeczku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego nieba....Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni ich istnienia..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas nie leczy ran, bólu nie zmniejsza.... Pustka po Was jest wciąż taka sama..... Tęsknota - z każdym dniem większa......
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
***** ❤️+❤️+❤️+❤️+❤️ Boże ,zabierasz Tych, których kochamy, A nam zostawiasz krwawiące rany. ❤️+❤️+❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie; __ Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze chcemy iść w Waszą stronę, bo cierpimy, gdy nasze serca są oddalone...swoją wędrówkę możemy zakończyć, gdy uda nam się połączyć...do spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pełno nas,a jakby nikogo nie było,jedną malutką duszą tak wiele ubyło; - Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   64   65   66   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020