(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
´*.¸(,*.¸❤️¸.*,)¸.*´ USTA MILCZĄ,DUSZA PŁACZE, ZAWSZE BĘDZIE JUŻ
INACZEJ. DLA ŚWIATA BYŁEŚ CZĄSTKĄ, DLA MNIE CAŁYM ŚWIATEM.
´*.¸(,*.¸❤️¸.*,)¸.*´
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa; .♨❤️♨. Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek, żal, pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje...Waszych uśmiechów, żartów, Waszej obecności przy
stole...światełko od wszystkich, którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿
......"Nie żyjemy, aby umierać... ......ale umieramy, aby żyć
wiecznie" ❤️⭐❤️ ✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota...nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie straciło barwy i tylko sny dają czasem namiastkę tamtego szczęścia,
gdy Byliście tu z nami... Odwiedzajcie nas jak najczęściej Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
☆*☆*☆*☆*☆ ...Zapalam znicz, światełko nadziei Zapalam znicz. dla
Tych co już zasnęli ❤️*❤️ Odpoczywaj Wiesiu w Pokoju ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię, zamykam powieki i Jesteś.. I Jesteś.. (•.•) Światełko
Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech promienny uśmiech księżyca rozświetla Wam drogę do szczęścia i
spokoju....czuwajcie nad nami Aniołki Kochane, bez Was nie ma już nic...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ☘️*❤️ ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ"Czasem cały świat
oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak .." ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE; ** Pamięć i światełko
dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie, uchwycić jeden promyk
słońca, iskierkę z ogniska zachować w dłoni, złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z całego serca - dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ * ❤️ * ❤️ Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga i łza nie płynie. Gdzie tylko słychać Boga głos serdeczny -
"Pokój Ci wieczny" ❤️ * ❤️ * ❤️ Śpij spokojnie
Aniołeczku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Wiesiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.