❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije.Wiesiu.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️⭐❤️ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać.Choć życie śmiercią zakończone,To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐❤️⭐❤️
❤️... W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy
wspomnienie przeżytych z Wami dni. ........ ˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜ ❤️ Światełko Pamięci Ci zapalam i modlitwę zostawiam
❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W pamięci wciąż trwasz..Ciepłym wspomnieniem wracasz..W tęsknoty łzach
które płyną i w czasie który przeminął; - Światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu
wracać nie marzy, bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki.Pamiętam Wiesiu...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia, zdjęcia....zima naszego życia to zmarznięty ból, tęsknota za
Wami Ukochani nigdy nie umiera....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️*❤️ Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina ❤️*❤️ W nim
są zapisane chwile, które los zatrzymał ❤️*❤️ (((*)))'''
Światełko Pamięci ''' (((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nit się nie spóźnia a nietórzy są tam nawet przed czasem
...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę..❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Światełka pamięci niech przypominają, że dobre myśli zawsze są blisko
Was...niech wieczne szczęście i spokój otulają Was każdego dnia...a my
tęsknimy tak bardzo Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas - Ból i smutek pozostają. ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ Światełko i
modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy. Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany,Wiesiu.♨❤️♨"
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was Kochani...pamięć umieszczamy w codziennym świec płomieniu, na zawsze
w sercach Jesteście i wspomnieniu....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Dziękuję bardzo za pamięć o moim mężu i pozdrawiam
srdecznie.....Halina.♨❤️♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.