Gorzkie słowa szeptane w codzienności, modlitwie, ranią nawet wspomnień
piękny ślad, jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane, jeszcze oparcia
szukamy w nadziei...na spotkanie Ukochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko
Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w
sercu...Kochani tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy bukiecik dla Was Kochani...jeden kwiatek to łza szczera, drugi to żal,
trzeci to wspomnienia...te następne to tęsknota wielka, a do tego listki- to
światełka naszej pamięci i serdeczne uściski...
Zgłoś SPAM
Mama
✨ (¯`╬´¯) ✨ .Światełko Pamięci .✨ (¯`╬´¯) ✨ Ciągle Cię
szukam a Ciebie nie ma. Moje marzenia rozwiał wiatr, Tak bardzo tęsknię, Bo z
Tobą odszedł mój cały świat ***
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sierpniowe już światełko Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐ Wieczorny ⭐ Płomyczek ☀️ Pamięci ❤️ dla Wiesia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa.**.
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jedym rajem, z którego nie można nas wygnać....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście radością, promieniem słońca, Byliście miłością, dotykiem
serca, Jesteście milczeniem, ciszą o zmroku, Jesteście wspomnieniem i perłą
w oku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest jak Biały Anioł, który rozkłada skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Was Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
.Życie nie kończy się u bram śmierci, Wy żyjecie w moim sercu i w mojej
pamięci .ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chwila zadumy w sercu pozostanie i myśli co przepełnione są goryczą...znicze
płonąc czuwają przy Was jak stróże, a nad nami, na górze Nasze Anioły....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.