KuPamięci.pl

Urszula Kryspin


* 04.07.1937

 

+ 08.10.2009

Miejsce pochówku: Warszawa, Cm. Służewski Stary

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (34)
Licznik odwiedzin strony
30021
Dodane ponad rok temu
Elżbieta, Wojciech Kmiecik
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.

Danusiu, Pawle i Sebastianie-
wyrazy współczucia dla całej rodziny z powodu śmierci Waszej mamy i babci.
Zgłoś SPAM
Krystyna i Tadeusz Kubiak
(rodzina)
Urszulo, trudno się pogodzić, że nie ma już Ciebie pośród nas. Przecież zaledwie kilkanaście dni temu spędziliśmy wspólnie miłe chwile na działce rekreacyjnej. Wielka szkoda, że taki człowiek musiał odejść, ale zanim odeszłaś dałaś nam wiele z siebie. Wniosłaś w nasze życie to wyjątkowe coś, co powoduje, że stajemy się lepsi, mądrzejsi, że potrafimy spojrzeć na świat z nowej perspektywy. Miałaś doświadczenie życiowe, które czyniło Cię mędrcem, ale nigdy nie starałaś się z takiej pozycji komunikować z ludźmi. Służyłaś radą, pomocą i mądrością. Taką pozostaniesz w naszej pamięci.

Składamy wyrazy szczerego współczucia dla Doroty i Pawła z powodu odejścia ich Mamy, a także dla wnucząt, rodziny i przyjaciół. Wiemy jak wielką stratę ponieśliście, bo dla nas ta strata jest tak samo bolesna. Łącząc się w modlitwie,zapamiętamy Urszulę na resztę naszego życia jako wyjątkowego człowieka, siostrę i przyjaciela.

Krystyna i Tadeusz Kubiakowie z rodziną.
Zgłoś SPAM
Beata i Pawel Kielak
Wyrazy szczerego bolu i smutku.Rozumiemy wasza rozpacz i sercem jestesmy z wami.
Zgłoś SPAM
Mariola Niedzielski
Wyrazy szczerego wspolczucia.
Zgłoś SPAM
Ania Chrostowska z Sonią i Kayą.
(bratanica)

Kochani Dorotko i Pawle;
Zawsze gdy ktoś umiera ogarnia nas smutek i żal, ale gdy umiera rodzic bez względu na to ile mamy lat powstaje w naszym sercu i życiu ogromna dziura, taki księżycowy krater, który koniecznie trzeba czymś wypełnić. Nagle ogarnia nas przerażenie, że jesteśmy zupełnie sami na tym Bożym świecie, że nie ma nikogo kto nas pocieszy albo poratuje w trudnej sytuacji. To z czasem przemija. Powoli przyzwyczajamy się to tej myśli i tylko od czasu do czasu przy różnych zwykłych, codziennych sytuacjach wracają wspomnienia.
Piszę o tym, bo chcę abyście wiedzieli, że bez względu na to jak bardzo daleko od siebie mieszkamy, i jak rzadko się widujemy dla mnie zawsze będziecie najbliższą rodziną i zawsze możecie na mnie polegać. Ja nigdy nie zapomnę dni i nocy spędzonych w Waszym domu na Rajców, wspólnych wakacji w Jastarni, a przede wszystkim cudownych Świąt i uroczystości tak pieczołowicie przygotowywanych przez Waszą Mamę. Ciągle mam pod językiem smak pasztetu Cioci Uli i Jej barszczu z uszkami, a Wigilie które spędziłam razem z Wami zawsze pozostaną dla mnie niedoścignionym wzorcem.

To bardzo smutne gdy ludzie odchodzą z naszego życia. Szczególnie tacy ludzie jak Ciocia: pełni ciepła i serdeczności. Musimy wierzyć, że przenoszą się do lepszego życia. Życia bez bólu i cierpienia.
Dziewczynki bardzo płakały, gdy dowiedziały się o śmierci "Babci Agatki i Benia". Zapaliły w naszym Polskim Kościele świeczkę i odmówiły paciorek za spokój jej duszy.
Najserdeczniej Was ściskamy i pozdrawiamy.
Ania, Sonia i Kaya.

Zgłoś SPAM
Stanisława i Andrzej Wronowscy
(szwagier Pawła z żoną)
"Człowiek żyje tak długo, jak długo żyje pamięć o Nim"
Pamiętając o Ś.P.Zmarłej Urszuli, łączymy się w bólu i żalu z całą Rodziną.
Andrzej Wronowski z Rodziną.
Zgłoś SPAM
Hanna Golz
(znajoma )
Wszyscy przemijamy, ale w nieodpowiednim momencie dla Rodziny, dla znajomych. To okrutne prawo natury, lecz trudno się z nim pogodzić. Możemy tylko pamiętać...
Serdeczne wyrazy współczucia dla całej Rodziny.
Zgłoś SPAM
Ewa i Marek Gajda
(Znajomi)
Wyrazy głębokiego współczucia dla Was i Waszych dzieci.Ewa i Marek Gajda
Zgłoś SPAM
Joanna Grootings
Odeszła Wielka Dama. Zawsze elegancka, dostojna, a jednocześnie bardzo serdeczna i ciepła. Taką Ją pamiętam wtedy sprzed 30 lat i taka była do końca.
Bardzo się cieszę, że jeszcze niedawno mogłam Ją spotkać po raz ostatni. Nikt wtedy nie przypuszczał, że będzie to ostatnie pożegnanie..., że odejdzie tak szybko... Pozostaje pustka i wielka żałoba, w której jestem z Wami, bo dobrze wiem, jak trudno jest pogodzić się z utratą ukochanej osoby.
Jedno jest pewne: Pani Ula na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Jestem z Wami w tych trudnych chwilach.
Zgłoś SPAM
Basia Floriańczyk
Kochani, łączę się z Wami w bólu z powodu Waszej straty. Dobrze znam to uczucie, bo niespełna 4 lata temu pożegnałam w podobny sposób swojego Tatę. Od tych myśli i wspomnień nie sposób się uwolnić. Sama myśl, że jesteśmy już sierotami, jest jakaś nierealna, prawda? Mówi się, że czas leczy rany. To banał, ale do pewnego stopnia tak jest. Na szczęście...
Basia
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Dorota Seifert, Paweł Kryspin
09.10.2009