Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Szymon Grzegorz Markisz


* 14.01.1971

 

+ 18.04.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny - Osiek

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
166678
Zapalone ponad rok temu
nieznajoma
::***::** R.I.P **::***::
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Najlepszym pamiętnikiem jest serce.Ono zapamięta tych,którzy są godni pamięci.Nasza Pamięć i modlitwa dla Ciebie Aniołku.Śpij w pokoju:( Jutro osobiście zapalimy Ci światełko Twej pamięci:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Jezu który jesteś dobrocią samą,Ty nie odmawiasz światła proszącym Ciebie,przyjmij do mieszkania Serca swego dusze naszych bliskich. Śpij w spokoju synku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"...nie umiera ten,kto trwa w pamięci żywych..."pamiętamy o Tobie zawsze i wszędzie,śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Cierpienie i śmierć nie stanowią tabu.Są rzeczywistością z którą musimy się zmierzyć i uwierzyć,bo to jest taka wola Boża.Spoczywaj syneczku w pokoju.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
W pamiętaniu i modlitwie:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Jesteś naszym Aniołem,czuwaj nad nami synku.Pamięć,Światełko i Modlitwę zanosimy dla Ciebie...Spoczywaj w pokoju Szymonku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Najjaśniejsze światełko ozdobione pamięcią i modlitwą dla Ciebie Szymusiu,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Synku,niedługo minie pięć lat jak Cię niema,a wydaje się że to tak niedawno,a w dalszym ciągu tęsknota i smutek dokucza,nie można Cię zapomieć,wszystko zostaje w pamięci aniołku.. Spoczywaj w Bogu..
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Niech Niebą teraz będzie domem Twoim,śpij w Bogu:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Bóg jest Miłosierdziem,Dobrocią i Miłością.Jezu ufam Tobie..Spoczywaj Aniołku w pokoju..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Niech Dobry Bóg otuli Cię swoim Miłosierdziem a Matka Boża w swej dobroci opiekunką dla Ciebie będzie.Światełko zapalamy dla Ciebie Szymusiu w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. JEZU UFAM TOBIE.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   406   407   408   ...   598   599    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Daria Skalska
09.01.2011