Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą nadzieją,do spotkania Aniołku:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga,gdzi łza nie
płynie,gdzi słyszysz Boga głos serdeczny pokój Ci wieczny . Śpij w pokoju
synku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Tylko nadzieja jest tym,co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem.SZymeczku
jesteś dla Nas pięknym wspomieniem.Spij w pokoju aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Łaska Pana Naszego,Jego Miłość i Dobroć niech będą światłem Twojej
Drogi,śpij w spokoju:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Szymeczku,synku kochany,jestem pewnaże Twoja dobroć jaką czyniłeś tu na
ziemi,została nagrodzona w Niebie...Spoczywaj w pokoju mój Aniele..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Kiedy myślimy z wdzięcznością o zmarłych,dziękujemy Bogu,że przez tych,co
odeszli,tyle otrzymaliśmy dobrego-ks.Jan Twardowski.Śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Pewnej nocyłzy z oczu mych,otarł dłonią swą Jezus i powiedział mi
''Nie martw się''Jam przy boku jest Twym.. Odpoczywaj w pokoju
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Pan Bóg zabiera człowieka wtedy,gdy zasłużył sobie na
niebo".Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
TATA I MAMA
Zawsze w naszych sercach,światełko,modlitwa dla Ciebie do Samego Nieba,tam
gdzie żyjesz w spokoju i ciszy,tam gdzie miłość wiecznie trwa. Czuwaj
Aniołku nad Nami.Spoczywaj w wiecznej chwale.....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Siostra
*** NA ZAWSZE W MYM SERCU ***PAMIĘTAM O TOBIE***SPOCZYWAJ W POKOJU ANIELE***
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku,minęło 5 lat od czasu,kiedy Cię Bóg powołał do Siebie.Jesteś w
naszych myślach,sercu,modlitwie,wspomnieniach i pamięci na zawsze.Niech
pamięć o Tobie będzie zawsze żywa.Śpij w Pokoju Kochany:(
Syneczku to już 5 lat jak Cię nie ma,wydaje mi się że to było
wczoraj,tęsknota,smutek,żal i brak twojej obecności,zostanie do końca moich
dni zawsze będziesz w moim sercu.Spij w pokoju aniołku..
Zgłoś SPAM
Agnieszka,Dawid,Natalia
Spoczywaj w pokoju....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
Dzis braciszku mija juz 5lat jak nie ma Cie z nami,a wydaje sie jak by to bylo
wczoraj,ale mimo to jestes nadal w naszej pamieci kazdego dnia,pamietamy o
Tobie!!!Spoczywaj w pokoju kochany!!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.