Nawet cierpienie staje się największą radością,gdy poszukuje się go jako
najcenniejszego skarbu,tylko jeden dobry Bóg może to zrozumieć.Zanosimy
modlitwę i światełko do Ciebie Aniołku.Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Aniołku,cierpienie masz już za sobą.Teraz już jesteś szczęśliwy.Musi być
sprawiedliwość,wierzę w to!Światełko pamięci z tego świata zapalamy
Tobie,niech dotrze do Ciebie Szumulku,spij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Wiem że trzeba być bardzo czystym,by stanąć przed Bogiem wszelkiej
świętości,ale wiem również,że Pan jest nieskończenie sprawiedliwy,i ta
właśnie sprawiedliwość,która przeraza tyle dusz.Śpij Aniołku..
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Promienny Chryste,Boski Zbawicielu,jedyne światło które nie zna
zmierzchu,bądź dla Tej duszy wiecznym odpocznieniem,pozwól oglądać chwały
Twej majestat.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Strzeżmy Chrystusa w naszym życiu troszczmy się jedni o drugich,z miłością
chrońmy dzieło jego stworzenia.Modlimy się Aniołku a ty bądź naszym
opiekunem aż do spotkania z Tobą Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Dałeś nam Panie nowy krzyż,daj nam też ukojenie.Szymulku,niech Cię Pan Bóg
swą miłością otoczy na wieki,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Gdy Jezus powołuje duszę do prowadzenia,zbawiania bardzo wielu innych
dusz,jest bardzo potrzebne dla wielu....Pamiętamy Synku o Tobie.Spoczywaj w
Bogu ...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Pamiętamy,śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Kto żyje w wiecznej bojażni,z ludzmi w braterskiej przyjażni,ten w łasce
Boskiej umiera,a śmierć mu Niebo otwiera.Spoczywaj w pokoju syneczku..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymulku wczoraj,dziś,jutro i na wieczność.Zawsze będziesz w naszych
sercach,myślach,pamięci,wspomnieniach i modlitwie,śpij Aniołku,śpij...:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Bóg nas kocha,odkryjmy jak pięknie jest kochać i być kochanym,kochamy Cię
Synku całym sercem i aż do spotkania z Tobą.Spoczywaj w spokoju Aniołku.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Gdy mrok zapada i gwiazdy świecą,wszystkie moje myśli lecą do Nieba.Zamykam
oczy i uciekam w nieznane,tam gdzie Wy -Nasze Dzieci Ukochane.Bądźcie
szczęśliwe nasze Skarby:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Miłość-to Bóg,jest ona wieczna,niezmienna,nieograniczona w swej mocy,sięga
swym wzrokiem w okres nieskończoności...Spoczywaj w pokoju nasz Aniołku..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.