Chciałbym Ci powiedzieć tysiące rzeczy,które rozumiem,stojąc na progu
wieczności. Nie umarłem jednak,wstepuję w życie,a wszystko,czego nie mogę
Cipowiedzieć tutaj,damCi zrozumieć z wysokości nieba....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Siostra Aneta
Spoczywaj w spokoju kochany braciszku.
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Tyle jest możliwości i tyle dróg do Boga ilu jest ludzi.Bóg ma inną
drogę dla każdego"
Dlaczego dla nas taka droga Panie?W pokoju wiecznym odpoczywaj:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Jesteśmy kwiatami zasadzonymi na tej ziemi,a Bóg zrywa je we właściwym
czasie, jedne wcześnie drugie póżniej.Ja odchodzę pierwszy!Pewnego dnia
odnajdziemy się w raju,gdzie będziemy się radować.ŚpijAni
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Życie wciąż biegnie ku Nieskończoności a czas nie leczy ran,rozpacz
przeplata się z nadzieja a pamięć z niepamięcią.Nie można uciec od
wspomnień.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Odpoczywaj w pokoju wiecznym Synku.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Jedno jest życie,które szybko mija,jedna jest droga,która przemija.Jest jedno
tchnienie,które mija,lecz to co w sercu i miłości stworzone-nie mija
nigdy...Śpij Aniołku w tym nowym lepszym świecie:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Znalazłem na ziemi szczęście i radość,ale jedynie w cierpieniu gdyż wiele
tu na ziemi cierpiałem trzeba o tym powiedzieć..Odpoczywaj w pokoju wiecznym
nasz Synku kochany...
Z
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Miłości złożona do grobu ucz nas,że miłość nigdy nie umiera,miłość
nigdy nie ustaje.
W naszych sercach ,pamięci,modlitwie i wspomnieniach na zawsze
pozostajesz,śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Szczęśliwy jestem,że umieram, bo czuję,że taka jest wola Dobrego Boga,a
także dlatego,że tam będę mógł być bardziej niżtu na ziemi pożyteczny
dla drogich mi dusz.Śpij w pokoju Skarbie NASZ...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Nie łatwo pogodzić się z tym,czym czasem obarcza nas życie.Pozostaje mieć
nadzieję i wiarę w sens tych doświadczeń.Ufam,że już jesteś w Niebie
Aniołku,spij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice.
W miarę jak pozbędziesz się swych niedoskonałości,Jezus napełni Twą
duszę swymi wspaniałościami.Tak więc Aniołku ,wiem że Twoja dobra dusza
jest napełniona tą dobrocią.Śpij w pokoju Synku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Śmierci nieczuła!cóż ty uczyniła,wydarłszy wzór prawdziwej cnoty.
W naszej pamięci tak się zapisałeś.Dziękujemy Bogu że byłeś,szkoda że
na tak krótko:(
Śpij w pokoju Aniołku(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.