Gdy odeszłeśSynku ,jest nam trudno bez Ciebie,krążysz gdzieś wysoko w
niebieskich obłokach,patrzysz na nas swoimi pięknymi oczkami,ale nie wrócisz
do nas.Strzeż nas Skarbie kochany,śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Ziemia zabrała ciało,duszę zabrał Bóg a Twoje serce,miłość i czyny z
nami pozostały.
Bo"DZIĘKI WSPOMNIENIOM JESTEŚ Z NAMI".Bądź szczęśliwy w tym
nowym,lepszym świecie.W Pokoju wiecznym odpoczywaj:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Zgłoś SPAM
Rodzice
Niech płynie z ziemi tej,wśród śpiewu dusza Twa do Boga który jej nagrodę
wieczną da...Spoczywaj w pokoju Synku nasz kochany...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Był ktoś jak anioł dobry i zniknął gdzieś,wierzę że tak gdzie
jesteś,jesteś szczęśliwy.Odpoczywaj w Bogu:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gubimy się w tym,co przeżywamy,ponieważ nikt nas nigdy nie przygotował na to
doświadczenie,gdy tracimy tak bliską sercu osobę...Aniołku dla Ciebie
modlitwa i światełko na dziś...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Kiedy odejdziemy ważne będą tylko ślady miłości,które pozostawimy.Nasza
pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień dla Ciebie Aniołku.Śpij w Pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
W daleką podróż zabrał Cię Bóg ,jedną nadzieję nam dając,że kiedyś
przekroczę też niebios próg,Ci którzy tutaj w bólu zostali..Do spotkania
Syneczku....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"I otrze z z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie,ani
żałości,ani krzyku,ani bólu już nie będzie.To co
poprzednie,przeminęło"(Objawienie 21:4)
Bądź szczęśliwy Szymku(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice
Zabłysłeś jak słońce,jak promienie złote,odeszłeś,by zostawić ból i
tęsknotę...Odpoczywaj w pokoju Synku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Modlitwa i światełko na dziś Aniołku.Śpij w pokoju Skarbie...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Czas nie zatrzyma się,nie zawróci,jedynie wierna pamięć smucić się nie
pozwoli,echem przywróci ten czas daleki,a tak bliski co wciąż trwa w
nas.Sercem zapalone światełko dla Ciebie Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,tęsknota,ból,cierpienie,pamięć,wspomienia nie znają czasu,pozostają
na zawsze.Odpoczywaj w pokoju Aniołku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Życie wciąż biegnie ku Nieskończoności a czas nie leczy ran,rozpacz
przeplata się z nadzieją a pamięć z niepamięcią.Nie można uciec od
wspomnień.Śpij w pokoju Aniołku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.