Z Tobą odeszły wszystkie marzenia.I wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomienia.I ból co odbiera do życia siły...Odpoczywaj Aniołku
w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Boże,daj nam nadzieję,która jak balsam goi duchowe rany i pozwoli żyć
dalej.Jeśli nauczyłeś kochać bliskich,daj również siłę aby się z nimi
rozstać i zaufać,że dobrze im u Ciebie.Śpij w pokoju Aniołku
Zgłoś SPAM
Rodzice
Smutek w sercu,łza na twarzy.I modlitwa co wciąż łączy.I miłość która
się nigdy nie skończy,,,Syneczku......Odpoczywaj w pokoju Aniołku kochany....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
W Tobie Boże ufność i nadzieję mamy...
W pokoju wiecznym odpoczywaj Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy możemy kochać_nie kochamy,GdyChcemy jest już za póżno...Spoczywaj w
pokoju Skarbie...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Żeby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać.Czasami na długo,ale
przecież nigdy na zawsze.Ufam że wszyscy się spotkamy w tym lepszym
świecie.Śpij w pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj w pokoju Synku...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Najlepszym pamiętnikiem jest serce,ono pamięta o tych którzy są godni tej
pamięci.Jesteś Synku w naszych sercach.Spoczywaj w pokoju Aniołku...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Kiedy umiera nam bliska osoba,w nas i wokół nas odczuwamy
pustkię,rzeczywistość staje się nierealna,pojawjają się setki
pytań,nastroje i emocje zmieniają się szybko i niezrozumiale.Śpij ANIOŁKU w
poko
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Panie,do Ciebie należy wszelka władza, wprowadź do wiekuistego światła
śp.Szymona,który zasnął w nadziei Zmartwychwstania.Pamięć,światełko i
modlitwa na dziś dla Ciebie.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Z życia do życia"-św.Jan Paweł II.Tak bardzo chcemy wierzyć że
to prawda.Jednak czasami przychodzi zwątpienie....Śpij w pokoju Aniołku
kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj Synku w pokoju wiecznym...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Pozostała pamięć po TobieSzymeczku a wraz z nią wspomienia w wyrytych
literach.Już nie usłyszę Synku Twojego głosu,i ni ujrzę Ciebie nigdy
Skarbie...Śpij w spokoju....
Zgłoś SPAM
Rodzice
To już tyle lat nie ma Ciebie Synku.Twoje życie dotarło do końca,światło
zgasło_ciemność,ciepło ostygło_ chłód,pustka i cisza wokoło...Odpoczywaj
Skarbie w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij w pokoju Synku..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Ulotność chwili zamknąłeś w małej dłoni,niedokończone ważne
sprawy,przerwane życie.W bezkresie tęcza znika,los wyboru nie zostawił.Śpij
w pokoju kochanie:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.