Tam gdzie Ty Synku jesteś,my dopiero zmierzamy..Odpoczywaj w pokoju Skarbie
nasz....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Mówi się,że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą...a one
wracają.Wracają w snach,marzeniach,w tęsknocie.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymulku,Twoja przedwczesna śmierć zostawiła wielką pustkę w tych,którzy
Cię kochają.
W naszych sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie.Bądź szczęśliwy w
tym nowym,lepszym świecie:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
To już 6lat i 4miesiące jak Ci Bóg zabrał nam Ciebie,abyś mógł służyć
właśnie Jemu.SPOCZYWAJ W BOGU SKARBIE...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Niech Ci zawsze płonie Znicz naszej pamięci Synku.Śpij w pokoju Aniołku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Ja zaś jestem ubogi i nędzny,ale Pan troszczy się o mnie.Ty jesteś naszego
Syna wspomożycielem i wybawcą,wybaw Go Boże i przyjmij do Siebie do swego
królestwa..Śpij w pokoju Synku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij Syneczku otulony blaskiem naszych serc które Cię kochają...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Dusza,która ufa swojemu Panu i w Nim pokłada nadzieję,niczego nie powinna
się obawiać-św.Ojciec Pio.W pokoju wiecznym odpoczywaj:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Panie,do Ciebie należy wszelka władza,wprowadź do wiekuistego światła ś.p
Szymona,który zasnął w nadziei zmartwychwstania.Spoczywaj w Bogu:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tak Syneczku to już tyle lat nie ma Cię z nami,twoje życie dobiegło do
końca,światło zgasło-ciemność,ciepło ostygło - chłód,pustka i cisza
wokoło.Spoczywaj skarbie w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Śmierć to słowo które bolesny cios zadaje,kończy się ziemskie
życie,kończy się świat.Tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu
wieczny ślad.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co dla nas ma.Szymku zapalamy Ci
światełko okryte modlitwą,pamięcią i wspomnieniem.Śpij w pokoju Aniołku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.