"Jesteśmy jedni dla drugich pielgrzymami,którzy różnymi drogami
zdążają w trudzie na to samo miejsce"/Antoine de Saint/W pamiętaniu i
modlitwie Jesteś,śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku idż w stronę światła tam znajdziesz prawdziwą Miłość..Bądż
szczęśliwy Aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie skarbie,ale i w pamięci miliony
uśmiechów,wspomień i radości.Dziękujemy Bogu że byłeś Synku.Modlitwa i
światełko pamięci dziś dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Są łzy radości i łzy smutku,są słoneczne poranki i ponure wieczory.Tylko
śmierć nie zważ na nasze nastroje,zabiera kogo chce,tak jak zabrała
najbliższym Ciebie.To takie niesprawiedliwe.Śpij Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymulku,ufamy że jesteś już w Niebie i patrzysz na nas z góry swoim
cudownym,pełnym życzliwości uśmiechem.Bądź szczęśliwy tam gdzie już
jesteś,a gdzie my dopiero zdążamy.Pokój z Tobą Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij w pokoju i ciesz się życiem wiecznym Aniołku nasz kochany..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy tracimy dziecko,to jakby czas się zatrzymał,oteiera się otchłań która
pochłania przeszłość,a także i przyszłość,a śmierć dotyka bardzo
głęboko...Śpij Skarbie w pokoju...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Człowiek żyje tak długo,jak długo żyje pamięć o NIM.Spoczywaj SZymeczku w
pokoju..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Spoczywaj w Bogu Aniołku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku,niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się
troszczą,czułością obejmą,ciepłem okryją,spokopjem ugoszczą.Jaśniutkie
światełko na dziś dla Ciebie Skarbie...
Śpij w pokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.