Nie łatwo pogodzić się z tym,czym czasem obarcza nas życie.Pozostaje mieć
nadzieję i wiarę w sens tych doświadczeń.Śpij w pokoju wiecznym:(
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tęsknota,ból,cierpienie,pamięć,wspomienia nie znają czasu,pozostają na
zawsze...SZYMECZKU odpoczywaj w wiecznym pokoju.....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Miłość-ona nie ginie,ona pozostała,lecz radość-jak ją odzyskać?gdy ten
co ją dawał ,już u Ciebie mój Panie...Bądź szczęśliwy tam,gdzie teraz
jesteś Szymulku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Królestwo niebieskie jest dla tych,którzy swoje zabezpieczenie znajdują w
miłości Boga,a nie w rzeczach materialnych.Bądż Synku szczęśliwy w swoim
królestwie.....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Bieg zdarzeń zatrzymał Ciebie Szymku kochany..a tęsknota czuwa...idzie krok w
krok za nami...A my wspinamy się po drabinie łez..coraz bliżej Was,coraz
bliżej cienia..
Śpij w wiecznym pokoju:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Coraz więcej pustych miejsc,wspomnień i słów zawieszonych w niebycie za
późno sformułowanych ....Jak co roku pierwsza gwiazdka mówi,Jezus się
narodził,a my myślimy o tych co odeszli:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się
troszczą,czułością obejmą,ciepłem okryją,spokojem ugoszczą.Światełko i
gwiazdka niech Ci dziś przyświeca.Śpij w pokoju Szymulku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Jesteśmy jedni dla drugich pielgrzymami,którzy różnymi drogami zdążają w
trudzie na to samo spotkanie.W pamiętaniu i modlitwie Jesteś Skarbie,śpij w
pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Bez Ciebie Synku smutniejsze są Święta,jutro wigilia będziemy modlitwą z
tobą Aniołku .Śpij w pokoju Szymeczku.....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Są łzy radości i łzy smutku.Są słoneczne poranki i ponure wieczory.Lecz
tylko śmierć nie zważa na nasze nastroje,zabiera kogo chce,tak jak zabrała
najbliższym Ciebie.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj Aniołku w pokoju wiecznym....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy,powraca co dzień z chwila przebudzenia a
kończy wraz z zaśnięciem.I tak będzie do końca naszych dni.Śpij w pokoju
Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tak krótko żyłeś choć żyć chciałeś,Bóg Cię wezwał iść
musiałeś..Na zswsze w naszej pamięci Synku....
Zgłoś SPAM
Rodzice
Żałoba mija po czasie,lecz tęsknota trwa wiecznie....Spopczywaj Synku w
pokoju..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,jesteś tam gdzie nas nie ma,został po Tobie poemat,a w nas jest wyryte
Twoje spojrzenie,gest,czyny i Twój kochany głos.W pokoju wiecznym odpoczywaj
kochany Aniołku....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Modlitwa za zmarłych jest przede wszystkim wyrazem wdzięczności z powodu
świadectwa tych,którzy nas opuścili...Odpoczywaj Aniołku w pokoju..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.