Gdybym miała taką moc,aby choć w tę jedną noc,przytulić na święta,tych
których kocham i o których pamiętam...Szymeczku na zawsze jesteś w naszej
pamięci.Śpij w pokoju Skarbie nasz kochany...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj Syneczku w wiecznym pokoju..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Był ktoś jak Anioł dobry i zniknął gdzieś.Z naszej pamięci nie znikniesz
nigdy.Żyj w pokoju Szymulku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Kochany Syneczku ,,ziemia straciła a niebo skorzystało z tak dobrej iciepłej
osoby jakim byłeś.Ale w naszych sercach jesteś nadal...Bądź szczęśliwy
tam gdzie Jesteś...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Bywają w życiu chwile,których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu i wówczas dziwi nas,że zdołaliśmy go znieść.To nadal jest nie
do zniesienia.Żyj w pokoju,zawsze jesteś w naszej pamięci:(
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij syneczku otulony blaskiem naszych serc...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Czas jest tylko wyznacznikiem Drogi do Wieczności"Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku,już nigdy nie będzie tak jak dawniej....wspomienia są jedynie echem
minionego szczęści.Pozostaje jedynie bezmiar smutku i tęsknota.Odpoczywaj
Synku w wiecznym spokoju....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Prosimy Cię Panie abyś wprowadził nasze dzieci do wiekuistej
światłości.Okaż Im Miłosierdzie i daj odpoczynek wieczny:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Smutno mi Synku bez Ciebie....Odpoczywaj w pokoju Aniołku....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.