Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co dla nas ma.Dlaczego życie jest
takie trudne i pełne goryczy.Dlaczego jeśli się kocha,to trzeba żegnać
kochanych???????
Żyj w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,jesteś tam gdzie nas nie ma,został po Tobie poemat,a w nas jest wyryte
Twoje spojrzenie,gest,czyny i Twój kochany głos.W pokoju wiecznym odpoczywaj
Aniołku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się troszczą,czułością
obejmą,ciepłem okryją,spokojem ugoszczą.Jaśniutkie światełko i cieplutkie
myśli dziś dla Ciebie Szymulku,śpij w spokoju:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy tracimy dziecko,to jakby czas się zatrzymał,otwiera się otchłań która
pochłania przeszłość a także i przyszłość.A śmierć dotyka bardzo
głęboko...Śpij Synku w spokoju....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Światełko pamięci dla Ciebie Szymku na dziś,żyj w spokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Syneczku,zapalam Ci świeczkę bo jesteś w mym sercu i duszy,niech pamięć o
Tobie,nic nie wykruszy. Spoczywaj Aniołku w pokoju....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
W majestacie ciszy odeszłeś,ku śmierci zdążamy wszyscy.Bóg zabiera
człowieka wtedy,gdy widzi,że zasłużył sobie na Niebo.Żyj w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice
Teraz drogami Boga Ojca kroczysz,po polach Boskich biegasz,a nam smutno że Cię
z nami nie ma,bardzo tęsknimy ...Bądż szczęśliwy Aniołku tam w niebie...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Im droższy jest człowiek,tym większy jest ból,lecz wolą Boga jest
rozstanie,nadzieją dusz naszych....ponowne spotkanie.Żyj w pokoju :(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.