Śmierć zostawia ból,którego nic nie uleczy,ale ,,MIŁOŚĆ,,zostawia
wspomienia których nikt nie będzie mógł zabrać.SZYMULKU odpoczywaj w
wiecznym pokoju...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Pośród śmierci trwa życie,pośród kłamstwa trwa prawda,pośród ciemności
trwa światło.Stąd wnioskuję,że Bóg jest życiem,prawdą i światłem.Śpij
w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj w pokoju wiecznym Syneczku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Czasami nie da się tak po prostu zaszyć rany,która pozostaje w naszych
sercach.Tak długo aż nie pogodzimy się z tym,czego nie da się zmienić.To
jest jednak bardzo trudne.Śpij w pokoju kochanie:(
Zgłoś SPAM
Siostra Dorota
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice
Bądż Syneczku szczęśliwy u boku Pana...Odpoczywaj w pokoju Aniołku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Ziemia zabrała ciało,duszę zabrał Bóg a Twoje serce,miłość i czyny z
nami pozostały.Bo dzięki wspomnieniom jesteś Szymku z nami.Światełko i
modlitwa na Twój dzień Urodzin,żyj w pokoju:(
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Siostra Dorota
"Nie żyjemy, aby umierać...
ale umieramy, aby żyć wiecznie" Spoczywaj w pokoju Aniele nasz....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Wieczne Światełka Pamięci
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice
Dc I tęsknimy za Tobą..Szymeczku świętuj tam w niebie ze swoimi bliskimi
swoje święto a my otoczymy Cię modlitwą.Odpoczywaj w wiecznym spokoju
Aniołku....
Zgłoś SPAM
Rodzice
Dzisiaj Syneczku obchodzilibyśmy Twoje 46 urodzinki,nie postawię Ci świeczek
na torcie lecz na Twoim Grobie niech Ci świecą całą wieczność.Tak bym
chciała Cię przytulić i powiedzieć Ci że Cię kochamy
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
Braciszku w Dniu Twoich urodzin chcialbym Ci dac wielki prezent,ale niestety nie
moge tego uczynic bo nie ma Cie z nami.Dlatego zapalam Ci swiatelko do nieba aby
Ci swiecilo cala wiecznosc!!!
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
urodzinowy płomyk Szymku
Zgłoś SPAM
Rodzice
Żyj Szymeczku w swoim lepszm świecie i bądź szczęśliwy u boku Pana..Śpij
w pokoju Aniołku....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Można odejść na zawsze a być stale blisko.Jesteś w naszej pamięci,sercu i
wspomnieniach,żyj w pokoju Aniołku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.