Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Stanisław Kosieradzki


* 01.02.1921

 

+ 27.04.2009

Miejsce pochówku: Warszawa, Cm. Służewski Nowy

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (29)
Licznik odwiedzin strony
191639
Dodane w grudniu
Pamiętliwy
(pierworodny)
Jedenastą rocznicę śmierci S.P. Stanisława przyspieszymy i to prawie o dwa miesiące. W niedzielę ósmego marca 2020 r. o godz. 19.30 u księży marianów na Stegnach odbędzie się msza św. o spokój duszy S.P. Jadwigi (tym razem dokładnie w 25 rocznicę odejścia) i innych Zmarłych z rodziny. Tym razem Stanisław będzie musiał się zadowolić z określenia "i inni".
Zgłoś SPAM
Dodane ponad rok temu
Pamiętliwy
(Pierworodny)
W piątek 27 kwietnia 2018r. będziemy obchodzić czwartą rocznicę kanonizacji polskiego papieża JP2. A to oznacza, że tego samego dnia upłynie też DZIEWIĄTA JUŻ rocznica odejścia Ś.P. Stanisława do Domu Ojca. Kto może i kto chce, by się tego dnia pomodlić za duszę S.P. Stanisława - o godz. 8.30 u ojców Marianów na Stegnach będzie odprawiana msza św. za spokój Jego duszy. Dziesiątą rocznicę obchodzić będziemy mszą św. w tym samym miejscu w niedzielę 28 kwietnia 2019r. A jedenastą rocznicę - o ile będzie nam dane doczekać - przyspieszymy prawie o dwa miesiące (też niedziela, 8 marca 2020r.; 25 rocznica odejścia Jadwigi). Godziny tych dwu mszy św. poznamy później.
Zgłoś SPAM
Pamiętliwy
(umiarkowana relacja)
To samo, co przed rokiem. Z tym, że to już trzecia rocznica kanonizacji JP2. A poza tym - wierna kopia zeszłego roku. Też 27 kwietnia, też o 8.30 rano, też na Stegnach u Marianów; z tym tylko, że modlitwy tam zanoszone trzeba będzie podzielić na pół. Połowa dla S.P. Stanisława a druga połowa dla S.P. Jadwigi. W końcu przez 47 lat RAZEM szli przez doczesność.
Zgłoś SPAM
Pamiętliwy
(obcy)
27 kwietnia 2016r. będzie podwójna rocznica: - druga rocznica wyniesienia na ołtarze JP2 - siódma rocznica powrotu do Domu Ojca duszy ŚP Stanisława. Jako, że nie mamy ciągle pewności, gdzie ta dusza teraz zamieszkuje, pomodlimy się o proste drogi dla niej 27 kwietnia o godz. 8.30 w kościele na Stegnach. Kto zechce, kto może, komu serce dyktuje...
Zgłoś SPAM
Administrator
(syn)
Szósta rocznica Odejścia Stanisława za pasem. Ale tym razem ... rocznicę przyspieszymy (w tamtym roku akurat była kanonizacja dwóch papieży, teraz nic się nadzwyczajnego nie zapowiada). Za spokój Jego duszy modlić się będziemy już 8 marca 2015r. o 19.30 na Stegnach. Za duszę Jadwigi też.
Zgłoś SPAM
Administrator
(pierworodny)
27 kwietnia 2014 będzie Niedziela Bożego Miłosierdzia. na Watykańskim wzgórzu papież z końca świata ogłosi świętość swoich dwóch poprzedników - Jana XXIII i Jana Pawła II Wielkiego. A na wspomnienie piątej już rocznicy odejścia Ś.P. Stanisława - msza św. o spokój Jego duszy zostanie odprawiona tejże niedzieli o godz. 19.30 ale już nie na Tamce, tylko u ojców Marianów na Stegnach, przy ul. św. Bonifacego 9. Nieco wcześniej, bo punktualnie o 19.00 poprowadzę pieszą pielgrzymkę od jego grobu do kościoła na Stegny. Zapraszam
Zgłoś SPAM
Administrator
(bliski)
To nic, że kanonizację dwóch papieży wyznaczono na Niedzielę Miłosierdzia. To kanonizacja będzie przed obiadem, a PIĄTA ROCZNICA ODEJŚCIA Stanisława będzie po obiedzie. Podzielimy się Niedzielą Miłosierdzia Bożego z czterema papieżami (jeden w prezbiterium, drugi na emeryturze, a trzeciego i czwartego właśnie ten pierwszy będzie wynosił na ołtarze). Nasz Stanisław był człowiekiem skromnym i czterem papieżom naraz nigdy nie stawał na drodze.
Zgłoś SPAM
K-6
Będziemy
Zgłoś SPAM
Administrator
(Pierworodny)
A jak by komu pasowało, żeby dłuuuuugi weekend majowy 2013 roku zacząć od modlitwy za Zmarłego Ś.P. Stanisława, to akurat będzie czwarta rocznica Jego Odejścia. Jeszcze raz w kościele na Tamce niech zbiorą się w sobotę 27 kwietnia o ósmej rano Ci, którym droga jest pamięć Jego Pamięci i którzy będą równocześnie potrafili wykluć się tak wcześnie. Jeszcze na Tamce metro nie jeździ, ale księża po staremu odprawiają.
Zgłoś SPAM
Administrator
Odbyło się. Kościół nie pękał w szwach. Długi weekend...
Ty też byś się zmieścił/zmieściła
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wojciech Kosieradzki
29.05.2009