..jutro czwartek(..cały dzień myślę o jutrze..bo bedę w Łagiewnikach)..bo
jutro-własnie w czwartek-koronkę odmówię w tym ukochanym miejscu..i własnie
po raz kolejny we czwartek..SEBUŚ*(KC..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Usta milczą,dusza płacze ,zawsze będzie już inaczej...dla innych ważne
dni,których nie znamy,a dla nas ważne te,które kochamy...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Tak mi ciebie mało, nie dosyć. Trwaj tak chwilę-chcę zapamiętać Twoją
postać w wiosny rozkwicie Niech twa młoda twarz uśmiechnięta trwa w mojej
pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
DLA CIEBIE ANIOŁKU , CO ODSZEDŁEŚ W NIEZNANY ŚWIAT...
PŁOMIEŃ NA WIETRZE , KOŁYSZE WIATR...
* JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI *
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
Seba...jak dobrze jest odkrywać coraz wspanialsze informacjie w Dzienniczku
św.Faustyny..kocham Cię..
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Pamiętam (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
..... Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo
Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością
otoczy Na wieki...Sebastianku....
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
...dzisiaj imieny...Magdaleny...pamietam i ja Synu....*((((
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..choc sama nie daję rady Sebuniu((...cieszę sie((, że pomagasz komu trzeba
tutaj Synu))))ukochany....!!kc...*(..mój NAJ!!!
Zgłoś SPAM
Damian
[*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
Sebuś...smak truskawek..i zapach piwonii..nie ja ,ale Ty powinieneś
czuć!!!((((((((
Skarbie..(((..[*}KC!!!!(((
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Jeszcze wczoraj wszędzie pełno było Waszej radosnej obecności... Dziś z
każdego kąta bezdusznymi oczami spogląda samotność... Dlatego bądźcie
blisko, Dzieci nasze, byśmy wytrwali w bólu...
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Ty już Jesteś w domu Sebusiu...a my dopiero zdążamy.... ღ♥ღ♥ღ♥
..... CZEKAJCIE NA NAS DZIECI KOCHANE..... ღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Ani Judy Jaciuk
(*)Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Damian
[*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
..dobranoc..Synku..(((..przytulam w te okropną godzinę...!! KC..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.