ANIOŁKU ! DZISIAJ TWOJE ŚWIĘTO. DLA NAS MATEK, SMUTNE. WIĘC , RADUJ SIĘ
DZISIAJ Z WSZYSTKIMI ANIOŁKAMI TAM WYSOKO W NIEBIE A JA , KAŻDEGO DNIA MODLĘ
SIĘ ZA CIEBIE. (*)(*)POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Dzieci Kochane dzisiaj Wasze Święto Dzień Dziecka .Światełko dla Ciebie w
Ty szczególnym dniu Sebastianku.....Pokój Ci wieczny w cichej
krainie......Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
..jutro Dzień Dziecka..może nie znajde siły ,żeby sie
wpisac...Sebunio..dobranoc Synku...jak codzień..((!!!
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Dzisiejsze światełko pamięci dla Ciebie, Śebastianku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście naszymi Aniołami,co noc do poduszki przytulacie nasze
łzy...zasypiamy w objęciach smutku pod baldachimem marzeń...tam gdzie
Jesteście my dopiero zmierzamy...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Seba*(..mam nadzieje,ze wszystkie moje dzisiejsze prośby do Jezusa
Miłosiernego w Łagiewnikach zostaną spełnione...KC..*(
Zgłoś SPAM
Ola
(*)[*](*)
Zgłoś SPAM
MARIA
<♥♥♥>...Pamięć- to piękne dzieło ciągle żywych i niezapomnianych
wspomnień -pamiętam ...SEBUŚ
Zgłoś SPAM
mama Marcina
SEBUNIU, dla CIEBIE moja pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
TWOJA DUSZA WZNIOSŁA SIĘ KU GÓRZE SEBUSIU BY LŚNIĆ CZYSTYM BLASKIEM NA
NIEBA LAZURZE... (*)... Za łzą spływa łza, W ciemności skryta twarz,Każda
łza boli tak...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
«♥» Tak wiele wspomnień w ciągu całego życia zbieramy... Tak wiele
cudownych chwil w zakamarkach pamięci chowamy... Są razem z nami przez wiele
długich, nieraz trudnych lat... Jakże jałowy i pusty bez
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Mojej Pamięci.[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
POCZĄTEK ŻYCIA... I ŻYCIA KRES... KOSZTUJE NAJWIĘCEJ ŁEZ.... W MODLITWIE I
PAMIĘCI JESTEŚCIE,KAŻDEGO DNIA...SEBASTIANIE
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Pamięć, niewzruszona odległością Miłość, modlitwy, kwiaty,
codzienne światełka... Co jeszcze możemy teraz dać naszym Dzieciom?
Bądźcie szczęśliwe już zawsze...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.