Sebuś..przepraszam ,jesli za smutno..wypadłam przed Mamą Twojego
Niebiańskiego Brata ..w Kalwrii..mam nadzieję,ze nie sprawiam Tobie
wstydu..przykrości(((..kocham..tęsknię..*(
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Sebuś spóznione światełko na dzień dziecka [*]
Zgłoś SPAM
Weronika
(*) (*)
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Niech dobry Bóg,zawsze trzyma Cię za rękę Kiedy ciemny wiatr porywa spokój
siejąc smutek i zwątpienie(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Bo SEBUŚ jest szczęśliwy , Choć nie ma go już z Wami, Uśmiecha się do was
, Rozmawia z Aniołami.((***))
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
PRZEMEK
SEBUŚ W DNIU NASZEGO ŚWIETA [*] ;((((
Zgłoś SPAM
22.30
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
SEBUNIU, kochane DZIECKO, w tym szczególnym dniu - moja modlitwa i światełko
dla CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Anioły nasze kochane szczególną miłością w Wasze święto anielskiej
szczęśliwości i spokoju, świątecznego nastroju co dzień(*)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..jutro bądz ze mną w Kalwarii..razem z Jackiem ...Skarbie
mamy...*((SEBUŚ..KC!
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Aniołki Ukochane...bądżcie szczęśliwe i radosne,niech wiatr Wam zawsze
wieje w plecy,a jaśniutkie światełko oświetla nową drogę,niech Pan
przytuli do serca i ogrzeje ciepłem Swych ramion....
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Kochany Synku*..choc serce pęka i smutno..jestem pewna,ze TAM każdy dzień
jest świetem!dzisiaj i każdego dnia byłeś i jesteś dla mnie
najwazniejszy!najkochańszy!najlepszy!KC..*(
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Mam nadzieje, że dziś Tam jest Wam radośnie, panuje świąteczny nastrój,
płyną serdeczne, cieplutkie słowa i myśli Bliskich ... Sebastianku, bądź
szczęśliwy na zawsze [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.