Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziesz wiecznie i serc, w
których Twoje serce bije...SEBUSIU .♥......) ..♥
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Marcina
SEBA kochanie, niech nigdy nie zgaśnie światełko pamięci dla CIEBIE.
Jest 21,00!
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie...)))..KC!!!...
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was życie dla nas umarło,nie czujemy radości kwiatów,wciąż wypatrujemy
Was w Nieba błękicie,szukamy w kwileniu ptaków....
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..Skarbie..dziekuje za dzisiejsze przemyślenia..kocham Cię!..opiekuj sie kim
trzeba..
[*]..(((
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
ღ♥ღ SEBUSIU już tyle dni Cię nie ma... Byłeś radością,
przyszłością Twoich Bliskich. Tak trudno mówić, pisać, myśleć o TOBIE w
czasie przeszłym ! Chcemy wierzyć, że jesteś TAM szczęśliwy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
Jesteś Światłem na końcu ciemnego tunelu ,ręką podaną nad
przepaścią,ścieżką w gąszczu.Niemy krzyk się wyrwał z nieludzkiej
rozpaczy, rozdarło się serce, to zbyt trudne,już nigdy Ciebie nie zobaczę-
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko mojej Pamięci.[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Chociaż Twój płomień życia zgasł,
To myśl o Tobie
jest zawsze w nas.♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI SEBUSIU ♥*
Zgłoś SPAM
Przemek
SEBUCHNA . [*] PAMIĘTAM I NIE ZAPOMNĘ [*] PANI DANUSIU POZDRAWIAM
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.