Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
257700
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina
Sebuś, dla CIEBIE to światełko.
Zgłoś SPAM
Przemek
Seba..Redi . Już po procesji . i jak bez Ciebie pusto .. ;(((
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nikt naszego bólu nie zrozumie,kto Dziecka Swego pod sercem nie nosił,kto nie tulił szczęścia Swego największego w radości,w smutku i w rozpaczy....czas naszego bólu nie ukoi,przyzwyczai do niego....
Zgłoś SPAM
Ola
(*)[*](*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
K .
Dobranoc[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
....*(SEBA..KC!((
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Dlaczego śmierć ponosi ten, Kto winny jest Bogu ducha? Dlaczego wpada w wieczny sen Matka jakiegoś malucha? Dlaczego tyle sierot, wdów? Dlaczego umiera dziecko,
Zgłoś SPAM
Ola
(*)[*](*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Nie ma CIEBIE Cisza.....i ta mgła... Która otacza mnie.. Nie pozwalając na dotyk Odpoczywaj w pokoju SEBUSIU.[[**]]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
(°)(♥)(°)...[*]...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..a pojutrze Boże Ciało-jak napisał Przemek. (..dbaj o Niego z Ciocią Marylką..)..będzie Damian,Didi..i inni..TY TEZ!!!zawsze jesteś..wiem..kocham Cie Synku..bardzo..*(
Zgłoś SPAM
Twoja mamus
Kochany Synku...dzisiaj 634 dzień bez Ciebie tutaj..w sobote-9..jak zawsze bedzie msza..a za 25 dni Twoja 18-ka..kocham Cie-a płaczę z tęsknoty..jestem pewna,że jestes szczęliwy!i spotkamy sie!*(!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze serca wędrują z nami po krętych ścieżkach losu,wciąż czujemy Waszą obecność,przecież zapomnieć Was nie sposób- w naszych sercach dłużej niż na zawsze zostaniecie..
Zgłoś SPAM
Przemek
Seba to już bez Ciebie rok, 8 miesięcy i 27 dni ;((( już w ten czwartek BOŻE CIAŁO i kto będzie lektorem ?????:((((((
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
♥ Sebuś ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wysyłam do Ciebie posłańca z dużymi Białymi skrzydłami, by złożył u stóp Twoich mą Miłość!!! Ze wszystkimi moimi troskami i radościami.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   409   410   411   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010