Seba...Skarbie...dzisiaj dzień matki...nic się nie liczy ....nie.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Przemek
Byłem na Mszy w naszej Kaplicy na godz. 10.00 modliłem się za zmarłych z
mojej rodziny i o Ciebie Seba . Ludzi było dużo intencji jeszcze więcej .
tłumy ludzi o Was pamiętają . [*] Sebuś [*]
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Sebuś pamiętam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
"...Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym
świecie, bo jest coś co mrokom się opiera. Jest pamięć, a ona nigdy nie
umiera..."
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś...
Sebuś*(...dzisiaj majówka była w intencji matek...(((..jak
płakałam..((..ale nie martw się o mnie Skarbie)))jest ok...przeciez będę z
Tobą!!)))...,,na szczycie góry!!!wszyscy razem spotkamy sie,,...))
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy, której nikt nie zauważy...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.