Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają...Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają I czekają naszego spotkania...Modlitwa i pamięć
[✞][✞][✞][✞][✞][✞][✞][✞][✞][(✞] [✞][✞]
[✞][✞][✞][✞][✞][✞][✞]
Zgłoś SPAM
ewela,mama marcelka siostra seby i córka grażyny
(*)pamiętam...!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Rozstanie jest naszym losem, spotkanie nadzieją...
Zgłoś SPAM
((*))
odeszły niespełnione marzenia.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kto Cię poznał-kochał, kto Cie kochał - opłakuje"-aniołeczki
Światełko pełne miłości :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko na dzisiaj
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kochany....ukochany....NAJ.....naj!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cię Skarbie*((((..a dzisiaj Redi znowu to zrobił)...dziękuję
Synku...Ta róża z białym i 3 zółtymi pączkami...)))) SKARBEM
byłeś,jesteś i będziesz! niezwykłym...szalonym...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Każdy Nasz dzień jest pamięcią,każdy dzień tęsknotą, żalem,cierpieniem,
ciągłym niedowierzaniem. Modlitwa i światełko pamięci.Na zawsze
pozostaniesz w Naszych sercach...[[★]] [[★]] [[★]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.