Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258435
Zapalone ponad rok temu
Dziadkowie Adasia
Zawsze pamiętamy,,!!!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Świateczne światełko pamięci na dzisiaj i kolejne dni mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia..."-aniołeczki kochane nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
pisać do Ciebie Skarbie...mówić do Ciebie Sebunio...TO uratowało mnie przed szaleństwem...ale po co?...kocham Ciebie Synku...nic więcej nie napiszę-wykasowałam...nie po raz pierwszy*(((( Sebastianio*(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianie ... a nasze łzy wciąż płyną i dni tak okropnie puste ...i nic już nie ma, bo cóż może być kiedy u nas nastał KONIEC ŚWIATA ...
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena i ciocia Krystiana Rybakowskiego
Gdzieś zza obłoków uśmiechasz się do nas i choć wiemy ,że Ci tam dobrze to tęsknimy [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
SEBASTIANKU CHOĆ NIE ZAWSZE MOGĘ TU BYĆ TO ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI JESTEŚCIE ANIOŁKI KOCHANE .{{{*}}}♥ ♥ ŚWIATEŁKO,MODLITWĘ ZOSTAWIAM TOBIE ♥ ♥ {{{*}}}
Zgłoś SPAM
Lusia
Jaśniutkie światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy #*+#*+#*+...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Otwieram oczy..budzę się ze snu.Pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!!znów ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię..Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą.[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianie - JESTEŚ w naszych modlitwach, w myślach, w sercach, w pamięci ... bo tylko tyle możemy dla Ciebie zrobić ...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Kim że jestem bez Ciebie.Wciąż pytam siebie bez skutku. Bez Ciebie jestem jedynie Małą kropelką smutku. Słoną łzą samotności. Co po policzku spływa. I oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa SEBUŚ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie Aniele (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Aniołeczki kochane To nie był czas To nie była pora ..:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebciu pamiętam każdego dnia, jesteś w moich myślach i modlitwie
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   136   137   138   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010