o co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w
zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane Światełko za wczoraj i
na dziś...♥!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przecież nie cały umieram,To co Niezniszczalne we Mnie Trwa... /-/Jan
Paweł II.
Codziennie wspominamy to co w Was niezniszczalne, to wpownienia o Was. Moje
czwartkowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cię! ...Sebastianio....co się dzieje w tym świecie widzisz....*((((
..jesteś już bezpieczny...nic Tobie nie zagraża!....Skarbie...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... Zostawiamy nasze światełko.
***```
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Sebastianku Z Twoim odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w
jedność połączyło.... Na zawsze pozostaniesz w sercach ♥ tych którzy
Cię kochają i pamiętają (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości;nieśmiertelni tam - gdzie
kochamy Nieustające Światełko pamięci,niech Ci świeci.Zapalam
znicz,zostawiam modlitwę...[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebciu, pamiętam ....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Nasze światełko dla Ciebie :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Sebastianku.......Dziękuje za cieple słowa. Pozdrawiam Asia.
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie...Sebastianiu ukochany...chyba wczoraj pierwszy raz nie wpisałam się
9...ale Ty wiesz,ze to specjalnie..że dojrzałam do tego...przeciez nie tylko
ja..przezywam każdego 9.kochamy Ciebie Synku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastiankowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Pamiętamy .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata,
odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*!
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŻYŁEŚ DLA NAS,KOCHAŁES WSZYSTKICH-CICHO ZASNEŁEŚ-JUŻ CIĘ NIE MA-CHOĆ
WCZORAJ BYŁEŚ,ODESZŁEŚ W WIECZNĄ DAL-ZOSTAŁA W NASZYCH SERCACH
TĘSKNOTA,BÓL,ŻAL.♥ SEBASTIANKU PAMIĘTAM(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie ten żył długo, kto liczne miał lata,
lecz ten, kto zrobił wiele dobrego dla świata.
A. Naruszewicz
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia pielęgnuję,każdą zapisaną chwilę bo to jedyny skarb,jaki po
Tobie został. Modlitwa i światełko Pamięci.Niech dobry BÓG za rękę Cię
zawsze trzyma [★] [★] [★]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.