Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Robert Przybysz


* 05.09.1971

 

+ 02.05.1992

Miejsce pochówku: Warszawa - cmentarz Wilanów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (28)
Licznik odwiedzin strony
114937
Zapalone ponad rok temu
Mama Łukasza Młot
Żadne łzy nic tu nie pomogą,bo czasu cofnąć ,ani życia przywrócić Wam nie mogą.Wszystko się zmieniło ,odeszło z Wami co fajne było, pozostał smutek i wspomnienia.
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Roberta
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
PAMIĘTAMY.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_ Aniołku _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca.Jest jak noc co trwa bez końca.
Zgłoś SPAM
mama Marcelka Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...PAMIĘTAM...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi* *Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?*Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(❤)(❤) Życie ludzkie upływa między wspomnieniem, a nadzieją.(❤) (❤)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)(❤)(❤)Odpoczywaj(❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Światełko dla Ciebie Robercie , śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Blady księżyc krąży po niebie, maluje wzory na ciemnym tle, nasze serca tak tęsknią .....a usta szepczą wciąż imiona Wasze....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Robercie...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
〖★〗 _______〖★〗 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI-SZEPT MODLITWY-NIEUSTAJĄCA PAMIĘĆ〖★〗 _______〖★〗 〖★〗 _______〖★〗 ROBERCIE SPIJ SPOKOJNIE〖★〗 _______〖★〗
Zgłoś SPAM
mama
Robercie, światełko dla Ciebie o poranku...a moja modlitwa niech poszybuje do nieba bram...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywaj w spokoju ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
~*♥*~✿~*♥*~ (¯`•♥•´¯)ROBERCIE(¯`•♥•´¯)~✿~*♥*~✿~ JEST TAKI BÓL O KTÓRYM LEPIEJ NIE MÓWIĆ-BOWIEM NAJLEPIEJ WYRAŻA GO MILCZENIE.....CIEPLUTKIE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE........
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   397   398   399   ...   447   448    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Maria Przybysz
23.10.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Zakład Pogrzebowy "Służew"