`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Nasze światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ten znicz zawsze dla Was płonie....nim odnajdziemy się w Niebie i ciszy
po tamtej stronie....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*•.☆☆.•*Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych
dniach, kiedy wszystko okrywa się smutkiem.*•.☆☆.•*Światełko i
modlitwa dla Ciebie*•.☆☆.•*Odpoczywaj*•.☆☆.•*
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ROBERCIE~~JESTEŚ CISZĄ KTÓRA ŚPI~~JESTEŚ TĘSKNOTĄ OCZU WE ŁZACH~~
JESTEŚ CHOĆ CIĘ TU NIE MA...~~ ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ Światełko
ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ modlitwę ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
zostawiam ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Robertowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Pamiętamy Robercie..
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Robercie.............Nagle w miejscu stanął czas-Smutek-Tęsknota....marszczy
twarz..........”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Światełko i modlitwa dla Ciebie ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*❤*• Czas mija, a w nas wszystko pozostaje •*❤*• I nigdy nie
odejdzie •*❤*• jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie
•*❤*• Światełko i modlitwa dla Was •*❤*• Śpijcie spokojnie
•*❤*•.
Zgłoś SPAM
Mama Łukaszka Młot
Najsmutniejszy jest dzień,
gdy wstając rano nie wiemy po co żyć,
gdy chcielibyśmy coś zrobić
lecz najlepiej nie robić nic .
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym świecie, bo
jest coś co mrokom się opiera. Jest pamięć, a ona nigdy nie umiera.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Ciebie Robercie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama
"Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt..." Synku, daj mi znak, a
będę wiedziała, że czekasz na mnie...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
PAMIĘTAMY...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.-ROBERCIE-Światełka pamięci niech
płoną…Niech pamięć o Tobie wiecznie trwa...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko za sobotę, niedzielę i na dzisiejszy kolejny smutny poniedziałek
[*][*][*] Pamiętam Robercie
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia,
PAMIĘTAMY :-) :-)
Zgłoś SPAM
Lusia
Niedzielna modlitwa i światełko dla Roberta...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
I choćby pogasły wszystkie światła,
nie pozwól zasnąć nadziei,
bo gdzieś na dnie tej ciemności,
jest wielki płomień,
którego nie zgasi żaden wiatr.
To po Tobie smutne wspomnienie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.