ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywajcie
w spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ROBERCIE~~♥~~STOJĘ W OKNIE..PATRZĘ W DAL..DNI MINIONYCH JEST MI
ŻAL...ODPŁYNĘŁY JAK W MGLE..JAK CIENIE..POZOSTAŁO
WSPOMNIENIE..~~♥~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM..ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Robertowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej pamięci
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Mama śp Wiesia i Roberta Walas
Światełko na Dzień Dziecka Utraconego
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ROBERCIE....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.SERCE SIĘ SMUCI..CO BYŁO..NIE
WRÓCI..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.DZIŚ JEST SMUTNY DZIEŃ DLA NAS...DZIEŃ
UTRACONEGO DZIECKA.... ANIOŁKU KOCHANY (*)(♥)(*)......POZDRAWIAM TWOICH
BLISKICH........
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO, CIOCIA D.STANECZKO
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Dniu Dziecka Utraconego Robercie kochany...Twoją Mamusię przytulam smutno..
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Uzbierałam bukiet ze złotych liści i w Tym smutnym Dniu Dziecka utraconego
wysyłam go do Ciebie Robercie .
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzisiaj palimy białą świeczkę, wspólnie, we współczującym kręgu,
niestety...wiemy Dzieci już nie ma wśród nas....a tęsknota i miłość do
Nich niezmienne ...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ty chodzisz po niebie,po błękitnym niebie
Złote chmurki biją gościniec dla ciebie
Zorza cię obrzuca różami jasnymi.....
Ty chodzisz po niebie ,
Ja - po smutnej ziemi...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
15.10.DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO Uzbieram bukiet w którym są Wspomnienia
zapisane. Takie mieniący się wschodem słońca I podaruje Tobie na wieczne
dni.♥ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama...
Teraz, Synku, dzieli nas droga daleka ale serce moje wciąż tęskni, kocha i
czeka...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Robercie ty nadal zyjesz,... bo pamięć jest wieczna, światełko pamięci do
samego Nieba
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO---CÓRKA BRONI
(❤)*❀CI KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ NIGDY---BO MIŁOŚĆ JEST
NIEŚMIERTELNA❀*(❤) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ NA
DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI. ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Was ❤❤❤❤ Bądźcie
szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
,,Odłamałam gałąź miłości, umarłą pochowałam w ziemi i spójrz- mój
ogród rozkwitł. Nie można zabić miłości, jeśli ją w ziemi pogrzebiesz,
odrasta...''- H.Poświatowska
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
A wspomnienia zawsze powracać będą. Robercie pamiętam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.