Pamięć sprawia, że jest nam łatwiej. Pamiętamy uśmiech, słowa, chwile.
Obraz, którego nic i nikt nie zniszczy. Jest z nami na zawsze. Nigdy nie
przeminie. Jest nieśmiertelny.Światełko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
...Niech ciepłe słowa
otulają Cię każdego dnia...
a niebo niech otworzy
Tobie Serce Szczęścia...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Można odejść na zawsze ,by stale być blisko.....Światełko i modlitwa dla
Ciebie
Zgłoś SPAM
Halina
Gdy staniesz już u nieba wrót...Pan przyjmie Cię z radością, byś mógł
cieszyć się wiecznością...(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego.... ♥ aniołku światełko dla Ciebie ♥
Zgłoś SPAM
[*]
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W tęsknocie jest siła,
która każe szukać
- tego, co pragnie serce
i tego, co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwa dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bóg widzi śmierć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę do prawdziwego domu (*)(*)(*) Światełko i modlitwa dla
Ciebie.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Śmierć nadaje kształt miłości, jak nadaje go życiu - przekształcając ją
w los. Albert Camus. zapalam światełko, zostawiam modlitwę.
Zgłoś SPAM
HALINA
DLA CIEBIE RAFAŁKU MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA...(*)
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
A kiedy noc zapadła cicha,nowa gwiazda zalśniła na Niebie. W niej będą
Ciebie widzieli Ci co Cię znali,co kochali Ciebie.Światełko i modlitwa dla
Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jesteś w naszym kochaniu .W sercu,w głowie,w mówieniu W myślach,w każdym
oddechu W każdym cichym westchnieniu(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Najpiękniejsze wspomnienia płyną uśmiechem - nie łzami...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina
są rzeczy, których cofnąć nie można, tak jak miłości do Was dzieci nasze
ukochane bo miłość to nieśmiertelność. Moja pamięć i modlitwa za
wczorajszy dzień i dzisiejszy
Zgłoś SPAM
HALINA
Pozwól Mi Boże, Nie Tęsknić Do Tego, Co Być Już Nie Może...(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.